Komentāri
FOTO: pilsēta, no kuras Staro Rīga varētu daudz ko mācīties
Foto: Skaties.lv

Ja tev šķiet, ka gaismas festivāls Staro Rīga ir elpu aizraujošs piedzīvojums, tev noteikti Ziemassvētku un Jaungada periodā jādodas uz Itālijas pilsētiņu Salerno.

Paši itāļi Salerno Ziemassvētku dekorācijas apjūsmo jau gadiem ilgi – tieši Salerno tiek dēvēta par skaistāko pilsētiņu tieši Ziemassvētku periodā. Tikmēr pārējā Eiropā par Salerno dzirdējis vien retais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Miljoniem spuldzīšu un lampiņu, milzīgas un spožas egles, bet pašā pilsētas sirdī – pasaku valstība jeb Il Giardino Incantato, kurā gaismās ietērptas un atdzīvinātas bērnu mīlētas pasakas. Pīters Pens, Pelnrušķīte un Alise Brīnumzemē priecē ne vien vietējos, bet itāļus no visiem valsts nostūriem.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl