FOTO: pasaule jūsmo par zelta rudeni Čehijā

1 komentārs
FOTO: pasaule jūsmo par zelta rudeni Čehijā
Foto: Janeksedlar.com

Kamēr daudzviet Eiropā, tostarp Latvijā, līdz lapu sārtošanai vēl jāpaciešas, čehu fotogrāfs Janeks Sedlars jau paspējis iemūžināt 2015. gada zelta rudens vēsmas Čehijā.

”Es smeļos iedvesmu ikdienas dzīvē, dabā, manās domās un jūtās,” atzīst fotogrāfs, par kura uzņemtajiem kadriem nu jūsmo visā pasaulē. ”Būšana šajos mežos un pļavās ir kā atgriešanās bērnībā. Tie manī atgriež enerģiju, tāpēc šos mirkļus cenšos piefiksēt ar savu fotokameru. Šis process man ir kā meditācija.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr Čehijā tiek baudīts zelta rudens, mums atliek vien papriecāties par šiem maģiskajiem fotoattēliem un apbruņoties ar pacietību, gaidot lapu sārtošanos.

FOTO

TOP komentāri

  • Minka
    0 0 0

    Minka

    Ja cilvēks pārvar sevi un izbrauc ārpus Rīgas robežām Latvijas ziemeļu virzienā, aina paveras citāda - lapas jau sārtojas un pēc šīs nedēļas lielajiem mīnusiem arī strauji krīt zemē, tā ka koki drīz būs patukši.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl