Komentāri
FOTO: Pasaku cienīgas vietas, kas eksistē arī realitātē un kuras iespējams apmeklēt
Foto: Flickr

Paviesojoties šajās vietās, pasakas varētu šķist daudz reālākas un patiesākas – pilis, no kurām iedvesmojies pats Volts Disnejs, šauru ielu mezglojumu pilnas pilsētiņas un pasakaini meži. To visu iespējams apskatīt, aptaustīt un sajusties, kā pasakā.

Neišvānšteina

Pili 19. gadsimta beigās cēlis Bavārijas karalis Ludvigs II, bet mūsdienās tā ir pazīstama kā ievērojams tūrisma objekts. Pils atrodas netālu no Bavārijas dienvidrietumu robežas ar Austriju, gleznainā vietā kalnā, paceļoties pāri Hoenšvangavas ciemam (Hohenschwangau). Pils ir viens no iedvesmas objektiem, ko Volts Disnejs izmantojis, radot Pelnrušķītes pili.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Hohas lietusmežš

Tas atrodas ASV, Vašingtonas štatā, un ir lielākais lietusmežs Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas ir viens no Vašingtonas štata septiņiem brīnumiem, un tas iekļauts UNESCO pasaules vēstures mantojumā.

Templis Ta Prohm

Kambodža ir senas civilizācijas zeme, kas savulaik bijusi slēgta, bet mūsdienās atklāj savus noslēpumus. Desmitiem tūkstoši ceļotāju izvēlas Kambodžu, lai iepazītos ar unikālajiem senās valsts vēstures un kultūras pieminekļiem, viens no tādiem ir šis templis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl