FOTO: Latgale pārsteidz ar Latvijā lielāko slidotavu

3 komentāri
FOTO: Latgale pārsteidz ar Latvijā lielāko slidotavu
Foto: Lubāna mitrāja informācijas centrs

“Lubāns nebeidz pārsteigt un līdz ar atkusni kļuvis par vislielāko Latvijas slidotavu!” sestdien lepni paziņoja Lubāna mitrāja informācijas centra pārstāvji.

“Ja paši nebūtu mērījuši ledus biezumu, kāju uz ledus nespertu, bet izmērījām un nobaudījām! Tā kā Lubāns ir lielākais Latvijas ezers, tad oficiāli kļuvis par lielāko Latvijas slidotavu. Bravo! Perfekts ledus, skati un vējš, kurš pats tevi nes!” dabas un slidošanas draugi raksta Lubāna mitrāja Facebook lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lubāns ir lielākais ezers Latvijā. Tā platība ir 80,70 km². Lubāns atrodas Lubāna līdzenumā uz Rēzeknes un Madonas novadu robežas.

Foto

TOP komentāri

  • Ila
    +1 +1 0

    Ila

    Vēlies sarīkot neaizmirstamu tikšanos ar draugiem vai lieliski pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai darba biedriem? Exitoria Tevi jau gaida! Exitoria ir mistikas pilna istaba, kas ļaus Tev un Taviem draugiem iejusties viduslaiku atmosfērā, kur tehnika ar maģiju iet roku rokā. Vai spēsi spēles laikā atrisināt visas mīklas un uzvarēt tumsas spēkus? Lai veiktu rezervāciju vai iegūtu sīkāku informāciju par projektu apmeklējiet mājas lapu: http://exitoria.com/
  • Ilze
  • Ansis

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl