Komentāri
Episki FOTO: pagājušajā naktī Igaunijā novērota ziemeļblāzma
facebook.com/loodusvaatlejakairo/

Igauņu fotogrāfs Kairo Kītsaks savas valsts mazā ciematiņā iemūžinājis sirreāli skaistas fotogrāfijas ar krāsaino dabas parādību ziemeļblāzmu.

Turpmāk redzamie attēli fotografēti Igaunijas ciematā ar nosaukumu Simuna, kur dzīvo vien aptuveni 450 iedzīvotāju. “Ziemeļblāzma vakar bija vērojama visā Igaunijā, un to varēja skatīt aptuveni 30-45 minūtes,” portālam Skaties.lv atklāj Kītsaks, kurš atzīst, ka ģeomagnētiskie apstākļi nebija īpaši draudzīgi, tāpēc tikai daži foto entuziasti spējuši notvert īstos kadros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pats fotogrāfs speciāli sekojis līdzi laika prognozei un speciāli gatavojies šai parādībai. “Tas man ļāva būt pareizajā laikā un pareizajā vietā,” tā fotogrāfs.

LATVIETIS FOTOGRAFĒ ZIEMEĻBLĀZMU NO LIDMAŠĪNAS LOGA

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl