Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceļotprieks

Pārāk liels komforts – drauds pašam? Artjoma stāsts, kā pamest visu un doties apceļot Āziju

Pārāk liels komforts - drauds pašam? Artjoma stāsts, kā pamest visu un doties apceļot Āziju 1

Vai jums kādreiz ir sajūta, ka esat iestrēguši un kaut kas ir jāmaina? Ne tāpēc, ka kaut kas ir slikti – ļoti bieži viss ir ļoti labi un komfortabli, dažreiz pat pārāk, bet tomēr nepamet sajūta, ka esi iestrēdzis kādā paaugstināta komforta cietumā, ko pats esi uzbūvējis. Nav svarīgi, vai jautājums ir par dzīvesvietas maiņu, attiecībām, darbu, jo mentālā konstrukcija zem šī visa vienmēr ir tāda pati – bailes no pārmaiņām. Sēžot savā ērtajā ieslodzījumā Tu redzi citas izvēles, kas virmo apkārt un vilina, bet, kā saprast kura ir tā īsta? Kā saņemties? Un pats galvenais – kā nekļūdīties?

Ieripo vasarā! 15 fantastiski velomaršruti Rīgā

Ieripo vasarā! 15 fantastiski velomaršruti Rīgā

Tiem, kuriem velobraukšana ir sirdslieta, tuvojoties vasaras sezonai, rodas jautājums, kādus jaunus maršrutus apzināt. Tapis TOP 15 pieturvietu apskats Rīgā, norādot būtiskākās iezīmes katrā no šiem Rīgas punktiem.

Fantastisks skats: pie Ainažu mola jūra atkāpusies apmēram 250 metrus

Fantastisks skats: pie Ainažu mola jūra atkāpusies apmēram 250 metrus 3

Ainažu Ziemeļu mols ir vieta, kur saule riet tieši mola galā. Patlaban tur jūra atkāpusies apmēram 250 metrus no ierastās līnijas, atsedzot lielisku pludmali, akmeņus un neparastu randu pļavu ainavu. Fantastisko skatu pasakainā video no putna lidojuma iemūžinājusi dabas mīļotāja Zaiga Kaire.

FOTO: greznā Kukšu muiža, kurā var sajust piecu gadsimtu elpu

FOTO: greznā Kukšu muiža, kurā var sajust piecu gadsimtu elpu 6

Tukuma novada Kukšās gandrīz 500 gadus lepni stāv Kukšu muiža. Pagājušajā gadsimtā muiža piedzīvojusi visstraujākās pārmaiņas – pēc otrā Pasaules kara mūra ēkā ierīkota kolhoza pārvalde, bet vēlāk pēc īpašumtiesību atjaunošanas ēka ilgi stāvējusi tukša un bijusi pakļauta lēnai bojāejai. Šodien, kad muiža ir atjaunotā, tā ir unikāla Baltijas mērogā.

FOTO: četri draugi, Kolkasrags un ziemeļblāzma

FOTO: četri draugi, Kolkasrags un ziemeļblāzma 1

Pagājušajā nedēļas nogalē Latvijā dažviet bija vērojama viena no acij baudāmākajām dabas parādībām – ziemeļblāzma. To kopā ar draugiem iemūžināt devās fotogrāfs Mārtiņš Plūme.

Katru dienu ar sērfa dēli padusē – stāsts par Jāni, kurš izdzīvo sapni, strādājot Šrilankā

Katru dienu ar sērfa dēli padusē - stāsts par Jāni, kurš izdzīvo sapni, strādājot Šrilankā 1

Klausoties šādus stāstus, turpinu ticēt tam, ka veiksme tiešām eksistē (man personīgi nekad nav veicies ne loterijās, ne arī kāršu vai citās spēlēs, tāpēc bieži vien apšaubu tās esamību). Šis būs stāsts par Jāni Bērzu, kurš ziemu jau otro gadu pavada Šrilankas pilsētiņā Veligamā, kur katru dienu sāk ar uzkāpšanu uz sērfa dēļa, bet aizvada to, apmācot arī citus. Šeit baltā skaudība būs tieši vietā, jo stāsts kā no labas mākslas filmas.

Brīvdienu maršruts: 7 vietas, kas noteikti jāapmeklē Daugavpilī

Brīvdienu maršruts: 7 vietas, kas noteikti jāapmeklē Daugavpilī 1

Ar ko jūs pārsteigs viesmīlīgā Daugavpils? Te atrodas unikāls sauszemes cietoksnis – viens no lielākajiem Eiropā, vienīgais mākslas centrs Austrumeiropā, kur var apskatīt pasaulslavenā ekspresionista Marta Rotko gleznu oriģinālus, vienīgā Ziemeļeiropā tūristiem atvērtā skrošu liešanas rūpnīca. Iepazīsti arī citus tūrisma objektus!

Skaistākās vietas Kurzemē: iesaka saimnieku šova vecpuisis Ģirts Brumsons

Skaistākās vietas Kurzemē: iesaka saimnieku šova vecpuisis Ģirts Brumsons

Nedēļas nogale ir īstais laiks apceļot mūsu mīļo Latviju! Ja lūkojies Kurzemes virzienā vai, būdams kurzemnieks, šo vēsturisko Latvijas novadu vēlies iepazīt tuvāk, esam sagatavojuši pāris lieliskas idejas. Populāras un ne tik slavenas atpūtas un apskates vietas pēc Skaties.lv aicinājuma iesaka TV3 šova zināmākais kurzemnieks Ģirts Brumsons no Aizputes. Cita starpā – arī viņš gaida ciemos.

Elpu aizraujoši FOTO: pasaules metropoles naktī vēl neredzētos kadros!

Elpu aizraujoši FOTO: pasaules metropoles naktī vēl neredzētos kadros!

Ir uzņemtas neskaitāmas fotogrāfijas ar pasaulē populārām vietām un metropolēm, taču šīs ir pavisam citādākas nekā tās, ko esat iepriekš redzējuši. Saujiņa krievu fotogrāfu, kuri sevi dēvē par “AirPano”, nodarbojas ar elpu aizraujošu nakts panorāmas, dažreiz 360 grādu bilžu veidošanu.