Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Pirmdiena, 21. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Izmaiņas, pārmaiņas un visu jauno nevēlēsies ielaist savā dzīvē. Mēģināsi izlikties, ka nekas tāds nenotiek, bet, ar vai bez tavas līdzdalības, dzīve ieviesīs pa kādam pārsteigumam.

Horoskops vērsim

Visas neplānotās izmaiņas gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā būs tikai uz labu un ar lielu pievienoto vērtību. Jaunajiem apstākļiem adoptēsies viegli un, neskatoties uz kāda pielieto darvas pilienu, rītdienu gaidīsi gana optimistiski noskaņots.

Horoskops dvīņiem

Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties. Darba attiecībās nepieļauj varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis vai padotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops vēzim

Šī diena ir ļoti svarīga, lai tu varēti sevi sagrupēt un sagatavot jaunu uzdevumu veikšanai. Praktisko realizāciju sāksi ar septembri, kad pieaugs enerģija un peļņas intuīcija.

Horoskops lauvai

Notiekošais ietekmēs tavu pašapziņu, ambīcijas, reputāciju. Tavs prāts ir nedaudz aptumšots, tāpēc kļūs sarežģītāk orientēties situācijās. Nodomiem pirms runāšanas jābūt labiem. Nelaid sevī un nesaindē apkārtējos ar negatīvām domām, kuras šajā laikā var arī materializēties.

Horoskops jaunavai

Tavā galvā šobrīd rosās desmitiem ideju, kuras gaida starta šāvienu. Dzīvē tās laid pa vienai, jo pretējā gadījumā, nepietiks radošās enerģijas, lai visu paspētu un novestu līdz galam.

Horoskops svariem

Šodien ļoti individuāla rīcība nenodrošinās tev panākumus. Izpēti visus ideoloģiskos, juridiskos, emocionālos partnerības aspektus, jo tikai kopdarbība tādās sfērās kā īpašumi, intelektuālā radošā darbība, sniegs ilgi cerēto peļņu.

Horoskops skorpionam

Viss, kas tev šodien būtu darāms, lai iegūtu cerēto – cītīgi jāstrādā. Visas profesionālās neskaidrības ir jārisina uz karstām pēdām. Uzņemies pienākumu un atbildību sadalītāja funkcijas.

Horoskops strēlniekam

Tavs dienas smaguma punkts skars visus jautājumus, kuri attiecas uz ģimenes kustamo un nekustamo īpašumu. Būs sarežģīti koncentrēties uz darba pienākumu veikšanu, tāpēc mēģini vienoties par brīvdienu.

Horoskops mežāzim

Nepieļauj savas ietekmes un varas demonstrēšanu ar vulgāru uzvedību un rupju izrunāšanos. Pat ja kāds kolēģis, padotais vai mīļotais ir pelnījis dzirdēt skarbo patiesību, nokārto to diskrēti un delikāti.

Horoskops ūdensvīram

Vari piedzīvot lielas pārmaiņas attiecībās ar savu partneri. Tev ir jābūt reālistam un ļoti pārliecinoši jāaizstāv sava nostāja kopdzīves vai kopdarbības jautājumā. Nedrīksti ļauties aizskarošiem un otru nonicinošiem vārdiem.

Horoskops zivīm

Viss šodien sastrādātais un demonstrētais atstās tiešu iespaidu uz tavām nākotnes izredzēm gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Jaunas savienības starts var aizkavēties un tikai priecājies par to.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ceļotprieks

Iedvesmojoši FOTO: kā Samanta Tīna Kurzemi apceļoja

Iedvesmojoši FOTO: kā Samanta Tīna Kurzemi apceļoja

Populārā latviešu mūziķe Samanta Tīna kampaņas ”Latvija 4 nedēļas nogalēs” ietvaros devusies mini ceļojumā pa Kurzemi, kārtējo reizi pārliecinoties par mūsu pašu Latvijas skaistumu. Attēlus no ceļojuma Samanta piedāvā apskatīt arī Skaties.lv lasītājiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Pārāk liels komforts – drauds pašam? Artjoma stāsts, kā pamest visu un doties apceļot Āziju

Pārāk liels komforts - drauds pašam? Artjoma stāsts, kā pamest visu un doties apceļot Āziju 1

Vai jums kādreiz ir sajūta, ka esat iestrēguši un kaut kas ir jāmaina? Ne tāpēc, ka kaut kas ir slikti – ļoti bieži viss ir ļoti labi un komfortabli, dažreiz pat pārāk, bet tomēr nepamet sajūta, ka esi iestrēdzis kādā paaugstināta komforta cietumā, ko pats esi uzbūvējis. Nav svarīgi, vai jautājums ir par dzīvesvietas maiņu, attiecībām, darbu, jo mentālā konstrukcija zem šī visa vienmēr ir tāda pati – bailes no pārmaiņām. Sēžot savā ērtajā ieslodzījumā Tu redzi citas izvēles, kas virmo apkārt un vilina, bet, kā saprast kura ir tā īsta? Kā saņemties? Un pats galvenais – kā nekļūdīties?

Ieripo vasarā! 15 fantastiski velomaršruti Rīgā

Ieripo vasarā! 15 fantastiski velomaršruti Rīgā

Tiem, kuriem velobraukšana ir sirdslieta, tuvojoties vasaras sezonai, rodas jautājums, kādus jaunus maršrutus apzināt. Tapis TOP 15 pieturvietu apskats Rīgā, norādot būtiskākās iezīmes katrā no šiem Rīgas punktiem.

Fantastisks skats: pie Ainažu mola jūra atkāpusies apmēram 250 metrus

Fantastisks skats: pie Ainažu mola jūra atkāpusies apmēram 250 metrus 3

Ainažu Ziemeļu mols ir vieta, kur saule riet tieši mola galā. Patlaban tur jūra atkāpusies apmēram 250 metrus no ierastās līnijas, atsedzot lielisku pludmali, akmeņus un neparastu randu pļavu ainavu. Fantastisko skatu pasakainā video no putna lidojuma iemūžinājusi dabas mīļotāja Zaiga Kaire.

FOTO: greznā Kukšu muiža, kurā var sajust piecu gadsimtu elpu

FOTO: greznā Kukšu muiža, kurā var sajust piecu gadsimtu elpu 6

Tukuma novada Kukšās gandrīz 500 gadus lepni stāv Kukšu muiža. Pagājušajā gadsimtā muiža piedzīvojusi visstraujākās pārmaiņas – pēc otrā Pasaules kara mūra ēkā ierīkota kolhoza pārvalde, bet vēlāk pēc īpašumtiesību atjaunošanas ēka ilgi stāvējusi tukša un bijusi pakļauta lēnai bojāejai. Šodien, kad muiža ir atjaunotā, tā ir unikāla Baltijas mērogā.

FOTO: četri draugi, Kolkasrags un ziemeļblāzma

FOTO: četri draugi, Kolkasrags un ziemeļblāzma 1

Pagājušajā nedēļas nogalē Latvijā dažviet bija vērojama viena no acij baudāmākajām dabas parādībām – ziemeļblāzma. To kopā ar draugiem iemūžināt devās fotogrāfs Mārtiņš Plūme.

Katru dienu ar sērfa dēli padusē – stāsts par Jāni, kurš izdzīvo sapni, strādājot Šrilankā

Katru dienu ar sērfa dēli padusē - stāsts par Jāni, kurš izdzīvo sapni, strādājot Šrilankā 1

Klausoties šādus stāstus, turpinu ticēt tam, ka veiksme tiešām eksistē (man personīgi nekad nav veicies ne loterijās, ne arī kāršu vai citās spēlēs, tāpēc bieži vien apšaubu tās esamību). Šis būs stāsts par Jāni Bērzu, kurš ziemu jau otro gadu pavada Šrilankas pilsētiņā Veligamā, kur katru dienu sāk ar uzkāpšanu uz sērfa dēļa, bet aizvada to, apmācot arī citus. Šeit baltā skaudība būs tieši vietā, jo stāsts kā no labas mākslas filmas.

Brīvdienu maršruts: 7 vietas, kas noteikti jāapmeklē Daugavpilī

Brīvdienu maršruts: 7 vietas, kas noteikti jāapmeklē Daugavpilī 1

Ar ko jūs pārsteigs viesmīlīgā Daugavpils? Te atrodas unikāls sauszemes cietoksnis – viens no lielākajiem Eiropā, vienīgais mākslas centrs Austrumeiropā, kur var apskatīt pasaulslavenā ekspresionista Marta Rotko gleznu oriģinālus, vienīgā Ziemeļeiropā tūristiem atvērtā skrošu liešanas rūpnīca. Iepazīsti arī citus tūrisma objektus!

Skaistākās vietas Kurzemē: iesaka saimnieku šova vecpuisis Ģirts Brumsons

Skaistākās vietas Kurzemē: iesaka saimnieku šova vecpuisis Ģirts Brumsons

Nedēļas nogale ir īstais laiks apceļot mūsu mīļo Latviju! Ja lūkojies Kurzemes virzienā vai, būdams kurzemnieks, šo vēsturisko Latvijas novadu vēlies iepazīt tuvāk, esam sagatavojuši pāris lieliskas idejas. Populāras un ne tik slavenas atpūtas un apskates vietas pēc Skaties.lv aicinājuma iesaka TV3 šova zināmākais kurzemnieks Ģirts Brumsons no Aizputes. Cita starpā – arī viņš gaida ciemos.

Elpu aizraujoši FOTO: pasaules metropoles naktī vēl neredzētos kadros!

Elpu aizraujoši FOTO: pasaules metropoles naktī vēl neredzētos kadros!

Ir uzņemtas neskaitāmas fotogrāfijas ar pasaulē populārām vietām un metropolēm, taču šīs ir pavisam citādākas nekā tās, ko esat iepriekš redzējuši. Saujiņa krievu fotogrāfu, kuri sevi dēvē par “AirPano”, nodarbojas ar elpu aizraujošu nakts panorāmas, dažreiz 360 grādu bilžu veidošanu.