Cehs.lv saskaras ar apvainojumiem žūpībā

Komentāri

Populārais blogs Cehs.lv nevarēja nedz apstiprināt, nedz noliegt, ka 28. martā Fonoklubā notiekošais Cehstivāls patiesībā ir tikai iegansts, lai pārmērīgi lietotu alkoholiskos dzērienus. Atrunājoties ar aizņemtību, sīkāk komentēt izskanējušās baumas sazvanītais Ceha pārstāvis nevēlējās.

”Man patiešām nav laika komentēt šādas muļķības…” telefoniski norādīja Cehs.lv sabiedrisko attiecību speciālists Kristaps Āls, ”bet varu jums izstāstīt diezgan foršu joku, kuru nesen dzirdēju, “karoče” bārā ienāk krievs, vācietis un žī…” Šinī brīdī saruna pārtrūka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sazinoties ar LR Veselības ministriju, lai lūgtu viņus komentēt alkohola lietošanas problēmu jauniešu vidū, izdevās noskaidrot, ka neviens ministrijas darbinieks neko nav dzirdējis ne par kādu Cehstivālu un nevēlas, lai tās vārds tiktu ar to saistīts.

No neoficiāliem avotiem tapis zināms, ka Cehstivāla iepriekšējo gadu sadarbība ar alkoholisko dzērienu zīmolu Hektors šogad vairs netiks turpināta, bet akcents uz alkohola intoksikāciju kā neatņemamu laba laika pavadīšanas sastāvdaļu būs aktuālāks kā jebkad. Analizējot nepārbaudītus statistikas datus, redzams, ka Cehs.lv auditorija šo gadu laikā ir kļuvusi turīgāka un augstāk izglītota, tāpēc Cehstivāla saistīšana ar budžeta klases dzērieniem vairs nav piemērota.

Atkārtoti sazvanot Cehs.lv pārstāvi Kristapu Ālu, viņš aizbildinājās ar aizņemtību, bet solīja uz visiem jautājumiem divu stundu laikā atbildēt Facebook sarakstē, tomēr gaidīto atbilžu vietā žurnālistiem tika nosūtīti ielūgumi uz Candy Crush Saga.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl