Čehi neatšķir viltus Džimu Keriju no īstā

Komentāri

Čehijas Kino un televīzijas akadēmijas balvu ceremonijā uz skatuves kāpis vīrietis, kurš izlikās par Holivudas aktieri Džimu Keriju.

“Mēs bijām izsmalcinātas krāpšanas upuri,” sacīja Kino un televīzijas akadēmijas pārstāvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedēļas nogalē “Čehu lauvu” pasniegšanas ceremonijā bija ieradies uzvalkā un tauriņā ģērbies vīrietis, kuram ar slaveno kanādiešu aktieri bija tikai neliela līdzība. Krāpniekam izdevās apmānīt akadēmijas pārstāvjus, lai tie ļautu viņam kāpt uz skatuves.

Vietne Blesk.cz atpazinusi vīrieti kā Hari Zinhasoviču no Balkāniem.

Nākamajā dienā pēc ceremonijas akadēmijas pārstāvji uzstāja, ka svinīgajā ceremonijā patiešām esot viesojies Kerijs, kura pazīstamākās filmas ir Dumb and Dumber (Stulbs un vēl stulbāks), Ace Ventura: Pet Detective (Zvēru detektīvs), The Mask (Maska) un Bruce Almighty (Visuvarenais Brūss). Taču vēlāk viņi atzina, ka esot tikuši piemānīti.

“Mēs sazinājāmies ar it kā Holivudas aktiera aģentiem. Viņš ieradās ar miesassargiem un tulku. Tas šķita ļoti profesionāli, un nekas neliecināja, ka tā ir krāpšana,” teikts Čehijas Kino un televīzijas akadēmijas paziņojumā.

Tikmēr pats Kerijs ironizē par izveidojušos situāciju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl