Komentāri
Carnival Youth ar jaunu singlu izziņo koncerrtūres otro daļu
Carnival Youth. Foto: LETA

Grupa Carnival Youth aprīlī turpinās pagājušajā gadā aizsākto debijas albuma No Clouds Allowed koncerttūri Latvijā, informē mūziķu pārstāve Guna Zučika. Šodien klausītāju uzmanībai tiek nodots grupas jaunais singls Words Like Birds.

Koncerti notiks 10. aprīlī klubā Kaķis Siguldā (ieeja 16+), 11. aprīlī Katrīnbādē Saulkrastos (ieeja 18+), 17. aprīlī Smeceres krogā Madonā, 18. aprīlī Prelūdijā Alūksnē un 24. aprīlī KissClub Ventspilī. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas eKase.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Carnival Youth šogad jau koncertējusi mūzikas industrijas konferencē – festivālā Eurosonic Noorderslag Groningenā Nīderlandē, festivālā Ment Ļubļanā Slovēnijā, slavenajā Budapeštas klubā A38 Ungārijā, kā arī prezentējuši albumu Lietuvā ar koncertiem Viļņā un Šauļos. Patlaban grupa devusies koncerttūrē, kas laikā sniegs koncertus Šveicē, Vācijā un Austrijā, kopumā aizvados 13 koncertus. Albums No Clouds Allowed šajās valstīs sadarbībā ar Popup Records iznāca 13. februārī.

”Sveiki, Latvijā! Esam pusē mūsu Šveices, Austrijas un Vācijas tūrē, un, lai arī pēdējā laikā daudz spēlējam ārvalstīs, mēs ļoti gaidām koncerttūres 2. ”kāju” Latvijā! Šoreiz uzstāsimies arī pilsētās, kurās vēl neesam spēlējuši, un par to mums ir liels prieks! Būs kolosāli!” no saulainās Bernes ziņo grupas dalībnieki.

Grupas Carnival Youth debijas albums No Clouds Allowed pagājušajā mēnesī saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons kategorijā Labākā debija.

Šodien radiostacijām tiek nodots nākamais singls Words Like Birds, kas klausāms arī internetā:

Lasi vēl