Busulis startē pārvērtību šovā Krievijā

Komentāri
Busulis startē pārvērtību šovā Krievijā
Foto: LETA

Dziedātājs Intars Busulis atkal metis izaicināju Krievijas šovu scēnai un šopavasar ik svētdienu piedzīvos visneticamākās pārvērtības, iejūtoties pasaules zvaigžņu ādā, šovā Mats matā, kas Latvijā zināms kā Izklausies redzēts, raksta Kas Jauns.

Latviešu dziedātājs šova pirmajā kārtā atveidoja grupas Ļube solisti Nikolaju Rastorgujevu, taču žūrijas vērtējumā viņš ierindojās pēdējā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krievijas šova jaunajā sezonā piedalās 12 dalībnieki, tostarp Aziza, Vlads Topalovs, Stass Kostjuškins, Pļina Gagarina, Jeļena Maksimova, Oskars Kučers, Aglaja Šilovskaja, Rodions Gazmanovs, Ludmila Sokolva, Daļina Dulajevs, Taisa Povalija un latviešu dziedātājs Busulis. Savukārt žūrijas rindās gozējas kinoaktrise, komēdiju zvaigzne Anna Ardova, operdziedātāja Ļubova, Kazarnovskaja, Krievijā populārais aktieris Maksims Averins un humorists Genādijs Hazanovs.

Nesen Busulis veiksmīgi startēja Krievijas vērienīgajā muzikālajā šovā Голос.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl