BTA Sieviešu dienas rallijā startēs 490 ekipāžas

Komentāri
BTA Sieviešu dienas rallijā startēs 490 ekipāžas
Publicitātes foto

Sestdien, 7. martā, dienu pirms Starptautiskās sieviešu dienas, Rīgā septīto reizi startēs BTA Sieviešu dienas rallijs 2015. Šogad rallijā piedalīsies 490 ekipāžas, vienkopus pulcējot teju 1500 dāmas, informē BTA Insurance Company pārstāve Agnese Grīnberga.

Turpinot 2014. gadā aizsākto izglītojošo uzdevumu kopumu rallija ietvaros, arī 2015. gada rallijā uzmanība tiks pievērsta dāmu drošas braukšanas iemaņām un prasmēm. Rallija ietvaros dāmām būs jāatrod 13 kontrolpunkti, kuros jāveic dažādi atjautības, veiklības un precizitātes uzdevumi, kā arī uzdevumi, kas saistīti ar drošu autovadīšanu. Kopumā rallija dalībniecēm dienas laikā būs jānobrauc aptuveni 300 kilometru garš maršruts, norāda A. Grīnberga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rūpējoties par to, lai BTA Sieviešu dienas rallija dalībniecēm rallija norises dienā, 7. martā, nebūtu ļoti agri jāierodas rallija starta vietā un varētu kārtīgi sagatavoties rallijam, šogad organizatori sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību BTA Insurance Company SE (BTA) noorganizējuši iespēju veikt automašīnas tehnisko apskati un saņemt automašīnas uzlīmes – numurus jau iepriekš 5. un 6. martā, par ko dalībnieces jau individuāli ir informētas. Dalībniecēm, kuras nebūs reģistrējušās un saņēmušas numurus 5. un 6. martā, rallija norises dienā jau no pulksten 6.00 rītā būs iespēja reģistrēties pasākumam un iziet automašīnu tehnisko apskati. Līdz rallija startam dalībniecēm būs iespēja atkāroti iepazīties ar video instrukciju, kurā paskaidrota rallija leģenda un citi tehniskie jautājumi. Jāuzsver, ka pretēji iepriekšējiem gadiem, kad dalībniecēm bija zināms rallija maršruta virziens (tas bija iekļauts rallija logotipā), šogad šī informācija netika izpausta iepriekš. Precīzu maršrutu dalībnieces uzzinās tikai 7rallija dienas rītā. Zināms, ka kopumā dienas laikā rallija dalībniecēm būs jāveic aptuveni 300 kilometru garš maršruts, kas sāksies Rīgā un turpināsies Zemgales novadā. Svinīgais BTA Sieviešu dienas rallija 2015 starts tiks dots pulksten 9.00 modes un izklaides centrā Rīga Plaza.

Rallija maršruta ietvaros dāmām būs jāatrod 13 kontrolpunkti. Katrā rallija kontrolpunktā paredzēti gan izklaidējoša, gan izglītojoša rakstura uzdevumi, kas saistīti ar drošu un pareizu braukšanu. Plānots, ka dalībniecēm būs jāveic arī uzdevumi kādas pilsētas ietvaros, kas tiks veidoti kā viens uzdevumu kopums, proti, dalībniecēm būs jāapmeklē vairākas vietas pilsētā un katrā no tām jāizpilda dotie norādījumi.

Arī šogad BTA Sieviešu dienas rallijā piedalīsies sabiedrībā zināmas sievietes. Rallijā startēs dziedātāja Liene Šomase, skaistumkonkursa Mrs. Grandma Universe 2013 dalībniece un titulu Mrs. Grandma GLOBE 2013 un Mrs. Grandma STAR 2013 Lilita Siliņa, TV raidījumu vadītāja Lelde Lietaviete, kā arī uzņēmēja Marika Ģederte un skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate, kuras rallijā piedalīsies jau piekto reizi.

Lai veiksmīgi finišētu rallijā un paveiktu visus uzdevumus kontrolpunktos, dāmām būs jāizmanto gan sievišķā intuīcija, gan arī erudīcija, atjautība un prasmes. Savukārt pēc visu kontrolpunktu atrašanas un veiksmīga finiša, lai sagādātu krāšņus svētkus visām rallija dalībniecēm, pulksten 20.00 koncertu klubā Godvil sāksies BTA Sieviešu dienas rallija ballīte. No pulksten 22.00 koncerthallē notiks rallija dalībnieču apbalvošana 13 nominācijās. Apbalvošanas pasākumu vadīs Santa Dejus un Artūrs Breidaks, kā arī pārējie viņu kolēģi no improvizācijas teātra Spiediens. Apbalvošanas pasākumā uzrunu dāmām teiks arī ilggadējais rallija vadītājs un radio balss Kaspars Upacieris (Ufo), spēkavīru sacensību dalībnieks un raidījumu vadītājs Raimonds Bergmanis, un rokgrupa Linga.

Šogad rallija dalībniecēm tiks pasniegtas balvas nominācijās Feinākā uzņēmuma ekipāža, Modīgākā ekipāža, Izklaidīgākā ekipāža, Elegantākā ekipāža, Izpalīdzīgākā ekipāža, Spožākā ekipāža, Melnākā ekipāža, Visatraktīvākās frizūras, Seksīgākās autobraucējas, Sapņu komanda, Kontrolpunktu karalienes, Skaistums un drošība, Velnišķīgākajai komandai.

Plašāku informāciju par BTA Sieviešu dienas ralliju 2015 var iegūt pasākuma mājaslapā womensdayrally.com.

Lasi vēl