Komentāri
Britu džeza superzvaigzne Entonijs Strongs uzstāsies Rīgā
Publicitātes foto

11. aprīlī Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa Riga Jazz Stage 2015 noslēgumā kinoteātrī Splendid Palace koncertu sniegs džeza vokālists un pianists Entonijs Strongs (Anthony Strong) no Lielbritānijas, informē konkursa organizatoru pārstāve Lelde Zaķe.

30 gadus vecais dziedātājs, kuru britu mediji dēvē par ”jauno Anglijas džeza superzvaigzni”, plašākai publikai kļuva populārs 2012. gadā, kad viņa debijas ieraksts negaidīti sasniedza 1.vietu Lielbritānijas džeza mūzikas topā tādās radiostacijās kā BBC Radio 2, BBC Radio London un Jazz FM. Mūziķis mācījies gan Whitgift School, gan The Purcell School of Music un prestižajā Guildhall School of Music. 2012. gadā viņa koncertturneja Eiropā rezultējās ar vairākiem pilnībā izpārdotiem koncertiem leģendārajā Duc Des Lombards klubā Francijas galvaspilsētā Parīzē.

E. Strongs aktīvi koncertē Lielbritānijā, ir uzstājies kopā ar Maiklu Boltonu (Michael Bolton), Marti Pelovu (Marti Pellow) un Kailu Īstvudu (Kyle Eastwood), un bijis iesildošais mākslinieks leģendārajam BB King. Viņa debijas albums Stepping Out sasniedza 1.vietu ASV iTunes džeza topā, šobrīd izpildītāju savā paspārnē paņēmusi ikoniskā franču ierakstu kompānija Naïve.

E. Strongs būs arī viens no konkursa Riga Jazz Stage 2015 žūrijas pārstāvjiem un sniegs vērtīgus padomus jaunajiem džeza talantiem.

Biļetes nopērkamas visās Biļešu servisa kasēs un internetā. Vairāk informācijas: rigajazz.lv

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl