Matriksa veidotājiem Vačovskiem jauna fantastikas filma

Komentāri

Pirmizrādi Losandželosā ASV piedzīvojusi jaunākā Matriksa triloģijas veidotāju Endija un Lanas Vačovsku fantastikas filma Jupiteras ceļš.

Filma Jupiteras ceļš (Jupiter Ascending) stāsta par kādu mājkalpotāju Jupiteru Džounsu – viņu filmā atveido Mila Kunisa – , kura cer uz spožāku nākotni. Filmas pagrieziens sākas, kad pēkšņi meitene uzzina, ka, viņai dzimstot, tika pareģots, ka viņas nākotne ir saistīta ar dižiem notikumiem. Jupitera sastop izbijušu starpplanētu kareivi Keinu, kurš ir sūtīt uz zemi atklāt meitenes ģenētisko kodu. Tas paredz, ka Jupiterai ir jākļūst par nākamo galaktikas troņa mantinieci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai pareģojums piepildītos, Jupitera un Keins dodas neaizmirstamā galaktiskā ceļojumā, kas viņus aizved uz visattālākajām kosmosa vietām, un ar saviem sabiedrotajiem episkā kaujā viņiem jācīnās pret ļaunajiem spēkiem, kuri kāro iekarot visu galaktiku.

Filmā galvenās lomas atveido Mila Kunisa, Čenings Tatums un Šons Bīns.

Pasaules un Latvijas kinoteātros filmu būs iespējams redzēt no piektdienas, 6. februāra.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl