Biļete pat 150 eiro! ”Sky&More” modes šovs pulcē Latvijas bagātos un slavenos

0 Komentāru
Biļete pat 150 eiro! ”Sky&More” modes šovs pulcē Latvijas bagātos un slavenos
Ilze Zvēra/f64

Ar krāšņu šovu Latvijā atgriezies iespaidīgākais modes šovs Baltijā! Piektdienas vakarā modes gardēži pulcējās vienā no elitārākajiem modes šoviem visā valstī, uz kuru biļetes cena sasniedz pat 150 eiro – tieši tik maksā sešvietīgs galdiņš.

Tirdzniecības centra “Sky&More” organizētā modes skate “Fashion&Show” atspoguļoja jaunāko 2018. gada pavasara/vasaras pasaules ranga luksusa klases zīmolu kolekcijas.

“Šogad mēs jūs pārsteigsim ar daudz vērienīgāku modes šovu, jauniem pasaulē atzītiem zīmoliem. Un apvienojot mūsdienu deju ritmus ar čella pavēlniekiem – Melo M un skaistās balss īpašnieces Dināras Rudānes iespaidīgo vokālu, radīsim līdz šim neredzētu koncertšovu,” solīja pasākuma organizatori, un tā arī bija!

Krāšņi, iespaidīgi un grandiozi. Tieši tamdēļ sabiedrībā zināmām personām nebija žēl šķirties no vairākiem simtiem eiro. Modes šovu apmeklēja uzņēmējas Marika Ģederte un Santa Kola, dziedātāja Rūta Reinika un daudzi citi. Jāteic, īsts modes šovs valdīja arī uz sarkana paklāja, jo īpaši sapucējušies bija arī paši viesi.

0 Komentāru