VIDEO: iegūsti princešu lokas ar baloniem! Jaunākās frizūru tendences

Komentāri

Baloni ir atbilde uz tavām lūgšanām, lai iegūtu skaisti čirkainus matus dažu stundu laikā. Kā izmantojot balonus, tu vari iegūt pasakainas princešu lokas?

Šodien ir pienākusi nedēļas mīlētākā diena – piektdiena, un ko tas nozīmē – izklaides ar draudzenēm. Saprotams, ka par to, ko ģērbsi mugurā, vēl neesi izlēmusi, un to darīsi pēdējā pus stundā, bet kā ieveidot matus, lai izskatītos skaista, būs vienkāršāk. Šodien piedāvājam tev ielūkoties, kā ar balonu palīdzību tu vari ieveidot matus tā, lai tie būtu čirkaini. Tev tas var šķist smieklīgi, bet gala rezultāts būs fantastisks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Lai iegūtu skaistas lokas, piepūt balonu tā, lai tas nebūtu pārāk liels, un atgādinātu persiku. Tad paņem matu šķipsnu, nedaudz to samitrini, un liec lietā savas rokas un veido lokas. Kā to pareizi soli pa soli izdarīt, skaties pievienotajā video klipā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl