Vētrainākā ballīte Ogrē: ”Ezītis miglā” atgriešanās dzīres

Pievienot komentāru
Vētrainākā ballīte Ogrē: ”Ezītis miglā” atgriešanās dzīres
Māris Freibergs

Ogres ballīšu zvēri ar lielu nepacietību gaidīja 27. jūliju – pilsētas ”Ezīša miglā” atkal atvēršanu pēc uzfrišināšanas. Un zīmīgais datums nelika vilties – ”Ezītis” Ogrē atgriezās ar skaļu un vētrainu ballīti.

Pašā Ogres centrā blakus bērnu iemīļotākajai skulptūrai ”Lācītis” ikdienā mitinās Ogres “Ezītis”. Gandrīz mēnesi iemīļotā atpūtas vieta tika uzfrišināta.

Nu tā atgriezusies ar jaunu izskatu, jaunu kolektīvu un arī jaunu ēdienkarti. Ikdienā šeit var baudīt uzkodas visai ģimenei. Savukārt brīvdienās labas atpūtas draugus gaida veldzējoši dzērieni un ballītes līdz rītam. Un to, ka ogrēnieši nejoko, ja runa par ballēšanos, apliecināja atklāšanas pasākums ar mūziķu Mika Galvanovska, Justa un Anša bezmaksas koncertiem.

”Nakts ballīte pie mums bija patiešām ”karsta” – ciemos bija atnākuši tik daudz ballēties gribētāju, ka brīžiem aptrūkās ledus, glāzes vai uzkodas ēdienkartē.

Taču atmosfēra bija brīnišķīga. Miks Ogrē bija ieradies kopā ar labu draugu no Itālijas. Un šī itāļu viesim bija iespēja izzināt, kā atpūšas latvieši. Justs, kuram šī bija pirmā uzstāšanās Ogrē, solījās šeit viesoties vēlreiz. Savukārt reperis Ansis pēc koncerta labprāt uzkavējās sarunās ar saviem faniem,” Skaties.lv stāsta kluba pārstāvis Jānis Ogle.

Ballīte Ogres ”Ezītī” turpinājās līdz pat sestdienas rītam, jo par deju ritmiem rūpējās DJ MIAMI.