Vēl viena ballīte ”Akropolē”! Pašmāju sabiedrības krējums nosvin sen gaidītā veikala atklāšanu

5 komentāri
Vēl viena ballīte ”Akropolē”! Pašmāju sabiedrības krējums nosvin sen gaidītā veikala atklāšanu
PUBLICITĀTES FOTO

10. aprīlī jaunajā iepirkšanās un izklaides centrā ”Akropole” tika atvērts Vācijas modes veikals ”Van Graaf”. Atklāšanas ballītes viesiem bija iespēja ne tikai apskatīt veikala produkciju, baudīt atspirdzinošus dzērienus, bet arī klausīties stila lekciju, kuru vadīja modes eksperte Guna Leiškalne-Rokk.

Sarunu šovā stila eksperte un grāmatas ”Stils” autore Guna Leiškalne-Rokk vienkopus pulcēja atzītus augsta līmeņa stila un modes ekspertus, kuri diskutēja par jaunākajām modes tendencēm un ģērbšanās stilu Latvijā.

Viesiem bija iespēja izteikt savas domas par stilu, modi, jaunākajām tendencēm, lielākajām stila neveiksmēm un uzklausīt ekspertu viedokli.

Pēc diskusijas modes baudītāji uzzināja jaunās stila vēsmas modes skatē un, skatoties pavasara/vasaras kolekciju, pielietoja jauniegūtās zināšanas.

Vairums no viesiem pēc modes skates steidza iegādāties redzētos tērpus, lai greznotos pavasarī.

Viesi baudīja šampanieti, vīnu, bezalkoholiskus dzērienus, izsmalcinātas kanapē maizītes un nodevās saviesīgām sarunām.

Modes gardēžu vidū bija aktrise, rotu meistare Agnese Zeltiņa, dziedātājs Alekss Silvērs, modes eksperts Jaroslavs Barišņikovs, modes eksperts Deniss Ševeļovs, dizainere Dace Bahmane, korpulento dāmu iedvesmotāja Indra Salceviča un daudzi citi.

5 komentāri