Komentāri
Vai tev jau ir plāns sestdienas vakaram? Rīgas centrā notiek vērienīgas mistikas dzīres; pirmie FOTO
Publicitātes foto

Klāt sestdienas vakars, un nācijas ballīšu zvēri atkal nonāk tradicionālās dilemmas priekšā – kur doties iepriecināt savas pēc dejām niezošās pēdas? Skaties.lv piedāvā ieskatīties vienā no trakākajām šīs nedēļas ballītēm pilsētā. Par tās sastāvdaļu vari kļūt arī tu!

Kā Skaties.lv atklāj kluba “Just” pārstāvji, iestādē, atzīmējot pirmās adventes tuvošanos, visu nedēļas nogali notiek ballīte maģijas, astronomijas un mākslas zīmē “Just zodiaks”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tās ietvaros ir iespēja ne tikai izdejoties un iztrakoties, bet arī parunāt ar zīlnieci par jauno, 2017. gadu. Lai izceltu savu iekšējo zvaigznāju, ikvienam apmeklētājam ir iespēja tikt pie hennas zīmējuma.

Savukārt pikanti mistisku gaisotni rada dejotājas, kurām šai nedēļas nogalei sarūpēti tērpi nakts mistēriju noskaņās. Tauta jau līksmo, un Skaties.lv piedāvā apskatīt pirmos foto.

FOTO

Ko tu vēl gaidi? Ballīte turpinās, un sestdienas naktī “Just” komanda sola dejas līdz rītam. Par to, lai pēdas nepārstātu kustēties un sirds nespētu pamest deju grīdu, rūpēsies populārais dīdžejs Armand Keraynn.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl