Vai grandiozajai ballīšu tūrei pienācis gals? Skaidro [Ex] da Bass

0 Komentāru
Vai grandiozajai ballīšu tūrei pienācis gals? Skaidro [Ex] da Bass
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Rudens ierasti bijis laiks, kad naktsdzīve atgriežas iekštelpās. Taču šoruden treknu strīpu aktīvai ballīšu dzīvei un diskotēkām klubos pārvilkuši kārtējie pandēmijas ierobežojumi. Vasarā šajā industrijā iespīdēja neliels cerības stars, taču nu atkal daudzas ballīšu vietas savas durvis aizver, un to, kas sagaida iemīļoto klubu tūri ”Party Service On Tour”, Skaties.lv skaidro tās stūrmanis dīdžejs [Ex] da Bass.

“Brīdī, kad izklaides industrija un klubu kultūra kaut nedaudz sāka rāpties ārā no bezdibeņa, jau atkal viss tūlīt apstāsies,” Skaties.lv saka pazīstamais dīdžejs [Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis.

“Šovasar un rudens pirmajā pusē paspēju šur tur uzstāties. Prieks gan bija dikti īss, jo tūlīt atkal paliekam bez iespējas darīt to, ko mēs vislabāk mākam,” teic dīdžejs.

Viņš norāda, ka vairāki Rīgas un reģionālie klubi, no kuriem arī pašam bijusi laime spēlēt diskotēkas, šajā grūtajā laikā jau slēguši savas durvis un nekad vairs tās neatvērs.

”Kas ar naktsdzīvi notiks tālāk? Ja nākotnē neatvērsies jaunas izklaides vietas, mums, dīdžejiem, iekštelpās vienkārši nebūs kur uzstāties un cilvēkiem nebūs kur aiziet padejot,” spriež viens no Latvijas vadošajiem dīdžejiem.

“Vēl vasaras izskaņā bija maza cerība, ka ziemas sezonā pa ilgiem laikiem varēs uztaisīt ”Party Service On Tour” klubu tūri kaut vai mini versijā, bet būsim reāli – tūres nebūs,” par grandiozās ballīšu tūres, kas tradicionāli priecēja ļaudis gan Rīgā, gan reģionos, tuvāko nākotni saka [Ex] da Bass.

Taču pavisam ar roku šim pasākuma dīdžejs neatmet: “Ja apstākļi ļaus, esmu gatavs tūri atkal plānot un organizēt.”

Tāpat viņš pieņēmis lēmumu vēl vismaz gadu palikt Cēsīs un turpināt darīt pagājušā gada pavasarī iesākto nodarbi, proti, kūpināt vistiņas un zivis. ”Vismaz kaut kas. Tāpat turpinu pie Edgara Viļuma apgūt bungu spēli, paralēli top jaunas dziesmas.”

“Es no sirds ceru, ka šī globālā pandēmija, ja ne ātrāk, tad vismaz nākamā gada pavasarī tiks lokalizēta līdz minimumam, un, ka šoziem būs iespēja uzspēlēt pašmāju uzņēmumu korporatīvajos pasākumos,” tā [Ex] da Bass.

Pirms lielās pauzes pēdējais publiskais pasākumus ar [Ex] da Bass piedalīšanos gaidāms sestdien, 16. oktobrī, Jelgavas klubā ”The Blow!”.

0 Komentāru