Uz ”Positivus” šogad kursēs īpaši fanu ekspreši

Pievienot komentāru
Uz ”Positivus” šogad kursēs īpaši fanu ekspreši
PUBLICITĀTES FOTO

Katru gadu, gatavojoties festivālam ”Positivus”, iesakām laikus plānot savu nokļūšanu tajā. Automašīna, motocikls vai kemperis – ir visdažādākie veidi, kā nokļūt Salacgrīvā. Arī šogad, papildinot ierastos transporta veidus, kursēs tradicionālais un visu iecienītais “Positivus ekspresis”.

Viens no ērtākajiem un maciņam draudzīgākajiem veidiem, kā ik gadu nokļūt festivālā, ir “Positivus ekspresis” – autobusi, kuri kursē no Rīgas līdz pat festivāla teritorijai Salacgrīvā. Lai nodrošinātu maksimāli ātru un ērtu nokļūšanu galamērķī, “Positivus ekspresis” nepieturēs pieturvietās pa ceļam. Aicinām biļetes iegādāties festivāla mājaslapā un darīt to laikus, jo biļešu skaits ir ierobežots. Cena – 10 eiro vienā virzienā.

Autobusu atiešanas grafiks no pieturvietas TP Alfa:

Piektdien, 26. jūlijā, plkst. 8.00, 13.30, 18.30

Autobusu atiešanas grafiks no pieturvietas Salacgrīvā pie festivāla teritorijas uz Stacijas laukumu (pie ”Origo”):

Svētdien, 28. jūlijā, plkst. 01.30, 10.30, 14.30

Biļetes iespējams iegādāties: https://ej.uz/positivus_shuttlebus19

Lai mazinātu rindas un atvieglotu kustību pie festivāla ieejas, arī šogad apmeklētāju ērtībām ieejas biļetes pret “Positivus” festivāla aproci būs iespējams apmainīt iepriekš.

Apročošanas punkts atradīsies tirdzniecības parkā ”Alfa”, blakus Informācijas centram.

Apročošanas punkta darba laiks:

Trešdien, 24. jūlijā, plkst. 12.00–22.00
Ceturtdien, 25. jūlijā, plkst. 10.00–22.00
Piektdien, 26. jūlijā, plkst. 10.00–20.00

Katram pēc savas aproces jāierodas personīgi. Apročošanas punktā pret aprocēm varēs samainīt 2 dienu un 2 dienu + telšu pilsētiņas biļetes. Tiem, kuri iegādājušies biļetes ar ISIC kartes atlaidi, pie biļešu maiņas jāuzrāda derīga ISIC karte. Vienas dienas biļetes un VIP biļetes pret festivāla aprocēm būs iespējams apmainīt tikai festivāla norises dienās CHECK-IN teltīs pie ieejas.

Atgādinām, ka “Positivus” festivāls notiks 26. un 27. jūlijā. Biļetes šogad ir pieejamākas un nopērkamas www.positivusfestival.com un ”Biļešu serviss” tīklā.

Šogad festivālā: Disclosure Dj set, The 1975, Underworld, Royal Blood, Cut Copy, Elderbrook, Superorganism, Ivan Dorn, Daddy Was A Milkman, Ansis, Adam Naas, Husky Loops, Ewert and The Two Dragons, Emma – Jean Thackray, Very Cool People, Funk Therapy Collective, Kautkaili, The Coco’nuts, Bezgalībieši, Makree live un daudzi, daudzi citi.