Unikāls duets! Sandis Kiops un Reinis Liepa Rīgas bārā vienojas ”Pīlādžogā”

2 komentāri
Unikāls duets! Sandis Kiops un Reinis Liepa Rīgas bārā vienojas ”Pīlādžogā”
VLADISLVS PROŠKINS, F64

Ceturtdienas, 16. jūlija, vakarā karstākā ballīte Rīgā notika Avotu ielā 23a, kur atklāšanas svētkus svinēja bārs ”Liepa”. Ar muzikāliem numuriem viesus priecēja ”X Faktora” Reinis Liepa. Publikā esošais mūziķis Sandis Kiops neizturēja un pievienojās viņam uz skatuves.

Latvijas šovbiznesa fani jau zina – ja kādā bārā, kur skan mūzika, parādās Sandis Kiops, mākslinieki drīz vien tiks nodzīti no skatuves, jo uz tās uzkāps Kiops ar savu ”Pīlādžogu”.

Savulaik šādā veidā Kiops jau nozadzis Kombuļu Ineses šovu, izjaucis ”Duets Sandra” koncertu, novērsis visu uzmanību no konkursantiem ”Ezītis miglā” karaokes vakarā un vēl, un vēl.

Taču Reinis Liepa, uzzinot, ka Kiops ir ieradies un atkal gatavs iekarot skatuvi, rīkojies gudrāk. Mūziķis vēlīgi atvēlējis Kiopam mikrofonu, pats piedāvājot piespēlēt! Tā bārā ”Liepa” uz vietas tapa improvizēta, hipsterīga ”Pīlādžogas” versija!

Kā sarunā ar Skaties.lv pēc tam neslēpj Liepa, viņš zinājis ”Pīlādžogas” piedziedājumu, bet par to, kā skan panti, viņam nav bijis ne jausmas. Taču tas Reini nav biedējis.

”Sākumā steigšus mēģināju atrast akordus, bet tad sapratu, ka vienkārši jāimprovizē,” smejas Reinis. Un abiem izdevies – ”Pīlādžoga” atdzimusi jaunās skaņās, kas piestāvēs vasaras bāru terasēm!