1 komentārs

Klāt Valentīndiena, bet tu skumsti vientulībā? Tici vai ne, bet tev ir paveicies! Skaties.lv piedāvā unikālu iespēju visām vietuļajām sirdīm kopā doties kruīzā! Tā ir tava iespēja par baltu velti aizbraukt smalkā ceļojumā uz Zviedriju, un, kas zina, atrast mīlestību. Laiks ļauties avantūrai, kas, iespējams, mainīs dzīvi!

Ja esi vismaz 18 gadus veca koša un brīva meitene vai pilngadīgs, stalts un atraktīvs puisis – piesakies Mīlas kruīzam!

Tu nepārprati – Skaties.lv meklē piecas drosmīgas meitenes un piecus drosmīgus puišus, kas nebīsies doties kopīgā ceļojumā uz Stokholmu – Mīlas kruīzā. Skaties.lv un ”Tallink” dosim iespēju kruīza dalībniekiem iepazīties, izbaudīt ceļojumu, dejas, jūru un Stokholmu! Kas zina, varbūt kādam tā būs lielās mīlas loze.

Kas tev jādara? Aizpildi anketu, atsūti to mums un turi īkšķus, lai Tu būtu populārāko dalībnieku vidū. Aicini arī savus draugus balsot par Tevi! Atceries – piedalīties šajā konkursā drīkst tikai no 18 gadu vecuma!

  • Pievieno foto

NOTEIKUMUS MEKLĒ TE!

Konkursa pusfinālā nonāks 20 populārākās meitenes un 20 populārākie puiši, taču kas būs tie 10 veiksminieki, kas dosies uz Stokholmu, noteikts Skaties.lv Mīlas kruīza žūrija. Ja vēlies uzzināt vairāk par konkursu, skaties noteikumus!

Tātad, met pie malas kautrību. Iespējams, brauksi tieši Tu, satiksi foršus cilvēkus un piedzīvosi jautu ballīti!

TOP komentāri

  • Modris Mūris
    0 0 0

    Modris Mūris

    Vai finālisti nav noskaidroti? Te vel ir kas ,kas ir iekļuvušas pusfinālā bildes. Kad noskaidros finālistus?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl