Komentāri

Klāt Valentīndiena, bet tu skumsti vientulībā? Tici vai ne, bet tev ir paveicies! Skaties.lv piedāvā unikālu iespēju visām vietuļajām sirdīm kopā doties kruīzā! Tā ir tava iespēja par baltu velti aizbraukt smalkā ceļojumā uz Zviedriju, un, kas zina, atrast mīlestību. Laiks ļauties avantūrai, kas, iespējams, mainīs dzīvi!

Ja esi vismaz 18 gadus veca koša un brīva meitene vai pilngadīgs, stalts un atraktīvs puisis – piesakies Mīlas kruīzam!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tu nepārprati – Skaties.lv meklē piecas drosmīgas meitenes un piecus drosmīgus puišus, kas nebīsies doties kopīgā ceļojumā uz Stokholmu – Mīlas kruīzā. Skaties.lv un ”Tallink” dosim iespēju kruīza dalībniekiem iepazīties, izbaudīt ceļojumu, dejas, jūru un Stokholmu! Kas zina, varbūt kādam tā būs lielās mīlas loze.

Kas tev jādara? Aizpildi anketu, atsūti to mums un turi īkšķus, lai Tu būtu populārāko dalībnieku vidū. Aicini arī savus draugus balsot par Tevi! Atceries – piedalīties šajā konkursā drīkst tikai no 18 gadu vecuma!

  • Pievieno foto

NOTEIKUMUS MEKLĒ TE!

Konkursa pusfinālā nonāks 20 populārākās meitenes un 20 populārākie puiši, taču kas būs tie 10 veiksminieki, kas dosies uz Stokholmu, noteikts Skaties.lv Mīlas kruīza žūrija. Ja vēlies uzzināt vairāk par konkursu, skaties noteikumus!

Tātad, met pie malas kautrību. Iespējams, brauksi tieši Tu, satiksi foršus cilvēkus un piedzīvosi jautu ballīti!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl