Ukraiņu dziedātājs Monatik līdz sirds dziļumiem sajūsmina sabiedrībā zināmas dāmas

Pievienot komentāru
Ukraiņu dziedātājs Monatik līdz sirds dziļumiem sajūsmina sabiedrībā zināmas dāmas
INSTAGRAM

29. augustā Dzintaru koncertzālē ar solokoncertu uzstājās Ukrainas dziedātājs Monatik. Mākslinieks spēja piepulcēt pilnu koncerta norises vietu ar faniem, kuru skaitā bija gan modes eksperte Alina Keller, bijusī televīzijas personība Anna Rozīte, gan ārste Katrīna Puriņa-Liberte.

Modes eksperte Alina Keller šovasar kļuva par māmiņu meitiņai. Jaunie pienākumi neattur influenceri no darba modes industrijā un atpūtas. Alina relaksējās Monatik koncertā.

Dažādus stāstus no muzikālā šova Alina publiskoja sociālajā tīklā ”Instagram”. Vienā no šādiem stāstiem Alina atklāj, ka sen jau gribējusi mākslinieka koncertā dziedāt līdzi dziesmām, tik skaļi, cik vien spēj.

Kā nekā tieši Monatik dziesmas influencere uzskata par glābiņu noguruma brīžos, repera mūzika vienmēr viņu uzlādē un ļauj darboties tālāk.

Beigu beigās visu koncertu modes eksperte nodziedāja, nodejoja un, gluži kā vairums mūzikas mīļu, nevēlējās doties prom no koncertzāles.

Ārste Katrīna Puriņa-Liberte arī ir liela Monatik fane. Sieviete bija iegādājusies biļeti otrajā rindā, bet jau pēc pirmās dziesmas cēlusies kājās un dejojusi.

”Skatījos, kā Monatik uz skatuves strādā un iedvesmojos saviem darbiem. Cilvēkmīlestība, pateicība, sirds siltums, to var ielikt katrā solī un izdarīt to var ikviens,” sociālajā tīklā raksta Katrīna.

Ārstei trīs dienas bijusi migrēna, viņa jutusies slikti, bet jau pirmajā dziesmā viss mainījies. Katrīna sociālajā tīklā paziņo, ka tā ir dziedināšana.

Arī bijusī televīzijas personība Anna Rozīte Monatik koncertu sauc par sava veida terapiju, kā nekā pirms koncerta viņa bijusi “dusmu pūce”, bet pirmās dziesmas laikā viss mainījies.

”Monatik ir mana sirds mūzika – ritms, dejas, sirds siltums, gaišums, pateicība pēc katras dziesmas, “draivs”, dzīvesprieks, attīstība, cilvēkmīlestība!” Ukrainas mākslinieka mūziku raksturo Anna.

Anna neslēpj, ka nevienā koncertā nav tik daudz un enerģiski dejojusi, kā to darīja ukraiņu repera hitu pavadībā.