TV3 šova zvaigzne ar zelta torsu priecē viesus geju kluba ķekatu ballītē

Komentāri
TV3 šova zvaigzne ar zelta torsu priecē viesus geju kluba ķekatu ballītē
''Golden'' arhīvs

Aizvadītajā nedēļas nogalē LGBT klubā “Golden” notika ķekatu jeb starptautiski pazīstamā Halovīna ieskandināšanas svētki. Skaties.lv piedāvā ieskatīties ballītē.

Ķekatu ieskandināšanas pasākumā ballīšu zvērus priecēja talantīgais un kičīgais DJ no ASV Ādams Džozefs. Kā atzīmē kluba vadītājs Maigurs Skangalis, tad Ādams Rīgā nav pirmo reizi, un pastāvīgajiem klientiem iet pie sirds megapoles ritmi un enerģija, ko atved līdzi talantīgais DJ.

Ieskandināšanas tematika bija savīta ar rudens vēstnešiem un gleznas “Goldenieši” tēliem, kurus zīmējusi māksliniece Anda Dāniele.

Kā atklāj Maigurs, meitenēm un puišiem par patīkamu pārsteigumu viens no pasākuma vēstnešiem bija šova ”Precos ar svešinieku” dalībnieks Ulvis Grīnvalds.

Klubā varēja sastapt arī mūsdienīgās Drag Queen Amuna, Stefa un Amunas “audžumeitu” Jāni Lazdiņu, kurš vēl nav prezentējis savu Drag Queen segvārdu.

Klubs “Golden” ir vieta, kurā atpūsties iecienījuši ļaudis ar brīviem uzskatiem.

“Golden” mērķis ir pulcēt tolerantus cilvēkus, kuri ir iecietīgi pret citu cilvēku pārliecību un uzskatiem, un šis mērķis tiek perfekti realizēts – klubs neoficiāli tiek dēvēts par labāko šāda veida iestādi Latvijā.

Lasi vēl