Komentāri
TV3 šova zvaigzne ar zelta torsu priecē viesus geju kluba ķekatu ballītē
''Golden'' arhīvs

Aizvadītajā nedēļas nogalē LGBT klubā “Golden” notika ķekatu jeb starptautiski pazīstamā Halovīna ieskandināšanas svētki. Skaties.lv piedāvā ieskatīties ballītē.

Ķekatu ieskandināšanas pasākumā ballīšu zvērus priecēja talantīgais un kičīgais DJ no ASV Ādams Džozefs. Kā atzīmē kluba vadītājs Maigurs Skangalis, tad Ādams Rīgā nav pirmo reizi, un pastāvīgajiem klientiem iet pie sirds megapoles ritmi un enerģija, ko atved līdzi talantīgais DJ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieskandināšanas tematika bija savīta ar rudens vēstnešiem un gleznas “Goldenieši” tēliem, kurus zīmējusi māksliniece Anda Dāniele.

Kā atklāj Maigurs, meitenēm un puišiem par patīkamu pārsteigumu viens no pasākuma vēstnešiem bija šova ”Precos ar svešinieku” dalībnieks Ulvis Grīnvalds.

Klubā varēja sastapt arī mūsdienīgās Drag Queen Amuna, Stefa un Amunas “audžumeitu” Jāni Lazdiņu, kurš vēl nav prezentējis savu Drag Queen segvārdu.

Klubs “Golden” ir vieta, kurā atpūsties iecienījuši ļaudis ar brīviem uzskatiem.

“Golden” mērķis ir pulcēt tolerantus cilvēkus, kuri ir iecietīgi pret citu cilvēku pārliecību un uzskatiem, un šis mērķis tiek perfekti realizēts – klubs neoficiāli tiek dēvēts par labāko šāda veida iestādi Latvijā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl