Komentāri
TV3 šova zvaigzne ar zelta torsu priecē viesus geju kluba ķekatu ballītē
''Golden'' arhīvs

Aizvadītajā nedēļas nogalē LGBT klubā “Golden” notika ķekatu jeb starptautiski pazīstamā Halovīna ieskandināšanas svētki. Skaties.lv piedāvā ieskatīties ballītē.

Ķekatu ieskandināšanas pasākumā ballīšu zvērus priecēja talantīgais un kičīgais DJ no ASV Ādams Džozefs. Kā atzīmē kluba vadītājs Maigurs Skangalis, tad Ādams Rīgā nav pirmo reizi, un pastāvīgajiem klientiem iet pie sirds megapoles ritmi un enerģija, ko atved līdzi talantīgais DJ.

Ieskandināšanas tematika bija savīta ar rudens vēstnešiem un gleznas “Goldenieši” tēliem, kurus zīmējusi māksliniece Anda Dāniele.

Kā atklāj Maigurs, meitenēm un puišiem par patīkamu pārsteigumu viens no pasākuma vēstnešiem bija šova ”Precos ar svešinieku” dalībnieks Ulvis Grīnvalds.

Klubā varēja sastapt arī mūsdienīgās Drag Queen Amuna, Stefa un Amunas “audžumeitu” Jāni Lazdiņu, kurš vēl nav prezentējis savu Drag Queen segvārdu.

Klubs “Golden” ir vieta, kurā atpūsties iecienījuši ļaudis ar brīviem uzskatiem.

“Golden” mērķis ir pulcēt tolerantus cilvēkus, kuri ir iecietīgi pret citu cilvēku pārliecību un uzskatiem, un šis mērķis tiek perfekti realizēts – klubs neoficiāli tiek dēvēts par labāko šāda veida iestādi Latvijā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl