TV3 ar svinībām Dzintaru koncertzālē atzīmē 20. jubileju! Pateicoties ekskluzīviem foto, ielūkojies televīzijas vēsturē!

1 komentārs
TV3 ar svinībām Dzintaru koncertzālē atzīmē 20. jubileju! Pateicoties ekskluzīviem foto, ielūkojies televīzijas vēsturē!
Publicitātes foto

Šogad vadošais izklaides televīzijas satura radītājs Latvijā TV3 atzīmē 20. gadu jubileju, un svinības kulmināciju piedzīvos piektdienas, 31. augusta, vakarā Dzintaru koncertzālē, kur notiks vērienīgs dzimšanas dienas koncerts ar populāru skatuves mākslinieku dalību.

”TV3 savas darbības 20 gadus ir bijis nozīmīgs neatkarīgās Latvijas mediju vides dalībnieks, kas vienmēr savā saturā centies iemiesot eiropeiskās vērtības, par īpaši nozīmīgu uzskatot neatkarīgu un objektīvu žurnālistiku. Kanāla komandu raksturo drosme būt celmlaužiem.

Mēs Latvijā ieviesām lielos svētdienas vakaru šovus un izveidojām Latvijā radītu darba dienu vakaru seriālu tradīcijas, bet Latvijas ģimeņu interesēs 2007. gadā panācām svētku brīvdienu kompensēšanu, kas iekrīt sestdienā un svētdienā. Tāpat šogad jau 15. gadu godināsim mūsu ”Latvijas lepnumus”. Savukārt viens no Latvijā populārākajiem un cilvēku uzticību iemantojušajiem raidījumiem ”Bez Tabu” šoruden svin 18. dzimšanas dienu.

Šī ir tikai neliela daļa no visa paveiktā, un arī 20. sezonā TV3 skatītājus gaida jauna pieredze. Mēs turpināsim attīstību un nodrošināsim televīzijas projektu saturisko daudzveidību, kā arī piedāvāsim jaunus televīzijas satura lietošanas risinājumus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas,” norāda ”All Media Baltics” Latvijā vadītāja Baiba Zūzena.

Par TV3 firmas zīmi ir kļuvuši televīzijas šovi – tūkstošgades mijā tapa pirmais izdzīvošanas šovs ”Robinsoni”, vēlāk ar ”Dejo ar zvaigzni” tika aizsākta svētdienas vakaru šovu tradīcija, milzu interesi radīja sarunu šovs ”Aina”, kas skatītājiem Latvijā bija ne tik ierasts formāts. ”Koru kari”, ”Saimnieks meklē sievu”, ”Izklausies redzēts”, ”Dziesmu duelis”, ”Es mīlu tevi, Latvija” un citi projekti ir piedzīvojuši vairākas sezonas, apliecinot skatītāju interesi un vēlmi izvēlēties Latvijā radītu saturu.

Nozīmīga loma TV3 programmā ir Ziņām un svētdienas analītiskajam raidījumam ”Nekā personīga”, bet raidījums ”Bez Tabu” 18 gadu laikā kļuvis par tautā respektētu taisnības cīnītāju un uzticamu palīgu simbolu.

20 gadu jubilejas sezonā TV3, kas ieguvis jaunu, dinamiskāku vizuālo identitāti, startēs līdz šim vērienīgāka televīzijas šova Latvijā ”X Faktors” otrā sezona. Tāpat gaidāmi jauni projekti ”Pilsētnieces pret lauciniecēm” un ”Vakariņas četratā” un citi pārsteigumi.

Svētku noskaņās īpašs pārsteigums sarūpēts arī televīzijas skatītājiem – svētdienas, 2. septembra, vakarā pulksten 20:00 TV3 demonstrēs žurnālista Jāņa Krēvica veidoto dokumentālo filmu ”TV3 – 20 gadi ēterā”, kas atgādinās TV3 lielākos sasniegumus, emocionālākos brīžus, spilgtākās ētera personības un kuriozus, bet svētku vakara turpinājumā televīzijas skatītāji varēs baudīt Dzintaru koncertzālē notikušo jubilejas koncertu.

Prieks kopā būt!
1 komentārs