To tu nebūsi gaidījis! Ar iespaidīgiem šoviem jūlijā priecēs dzīvesstila un mūzikas festivāls ”Playground”!

2 komentāri
To tu nebūsi gaidījis! Ar iespaidīgiem šoviem jūlijā priecēs dzīvesstila un mūzikas festivāls ”Playground”!
Publicitātes foto

Bauda ne tikai ķermenim, bet arī acīm! “Playground” festivāls, kas norisināsies jau no 13. – 15. jūlijam, ir labi zināms kā pasākums, kur apmeklētāji paši var braukt, airēt, peldēt, lidot un izmēģināt jaunas lietas. Bet tas, protams, vēl nav viss – var arī noskatīties galvu reibinošus šovus, kuri sagadās pārsteigumu jebkuram skatītajam.

Noskaidro, kura aktivitāte no visām piedāvātajām ir vispiemērotākā tieši Tev! Spied šeit! 

Zeme

Tradicionāli, viens no centrālajiem šoviem pasākumā gaidāms “MTB Freestyle Jam”. Šo pasākumu rīko Latvijas kalnu riteņu “downhill” entuziasti, kuri aicina ārzemju pro-braucējus, ar kuriem jau kādu laiku ir izveidojušās draudzīgas attiecības, un kuri sabrauc uz “Playground” festivālu no dažādām pasaules malām – Francijas, Brazīlijas, Čehijas, Krievijas, Austrālijas utt.

Viens no lielākajiem festivāla draugiem ir Adriens Lorons – titulēts pro-braucējs, vairāku sacensību uzvarētājs. Bet arī braucēji no tuvākām kaimiņzemēm neliks vilties – Krievijas pārstāvis pagājušajā gadā bija uzgriezis un smuki “nozemējis” dubulto salto uz aizmuguri.

Ūdens

Vēl viens svarīgs “Playground” ingredients. Spēcīgākie veikbordisti no Baltijas sacentīsies sava starpā par “Best Trick” balvu. Masīvi triki ar neticamu amplitūdu tiks izpildīti gan uz konstrukcijām, tramplīniem un no ūdens virsmas.

Kopā ar veikbordistiem par skatītāju uzmanību cīnīsies arī motorizēto līdzekļu profesionāļi – pirmo reizi Latvijā skatītāji varēs redzēt lidojošā turbīndēļa šovu uz ūdens – īpašu piegaršu tam dos tas, ka braucējs būs ietērpts LED gaismiņu tērpā, kuras atspoguļosies ūdens virsmā un ūdens šļakatās, padarot to par neaizmirstamu skatu.

Turbīndēļa šovu papildinās lidojošais ūdens motocikls, kuru Latvijas publika redzēs pirmo reizi, un triki uz parastā ūdens motocikla. Lai tas neizklausītos pārāk garlaicīgi, jāpiemin ka triki uz “parastā” ūdensmotocikla var konkurēt ar trikiem, kuri tiks izpildīti “MTB Freestyle Jam” laikā.

Zeme

Lidināšana notiks ne tikai virs ūdens virsmas ar ūdens braucamrīkiem. Būs arī īstā lidošana debesīs, kur trikus rādīs profesionālie moto-paraplāna piloti. Un ja paveiksies ar laika apstākļiem – iespējams, izlidot varēs arī festivāla apmeklētāji.

Par lietām “ko var redzēt Playgroundā” var stāstīt ilgi – par virves dejotājiem, kas 10 metru augstumā staigās virs ūdens strūklām, par uguns žonglieru uzstāšanos naktī, par BMX šovu un notiekošo skeitparkā … vieglāk būs atnākt uz apskatīties pašam. No 13. – 15. jūlijam tiekamies festivālā!

2 komentāri