Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

1 komentārs
”The Chainsmokers” šovs satricina Pērnavu; FOTO no ”Weekend” festivāla
Linda Vincāne/Skaties.lv

Pērnavā šobrīd pilnā sparā rit ”Weekend” festivāls, uz kuru ieradušies un turpina ierasties arī neskaitāmi Latvijas iedzīvotāji. Pirms brīža lielisku šovu kaimiņvalsts pludmalē sniedza visā pasaulē šobrīd megapopulārie ”The Chainsmokers”. Skaties.lv piedāvā apskatīt labākos kadrus no ballītes, kura šobrīd notiek Pērnavas pludmalē.

Jau kopš ceturtdienas pēcpusdienas Pērnavas pludmali pilda līksmi noskaņotu ļaužu pūļi, kuru vidū arī neskaitāmi viesi no Latvijas – rit ”Weekend Festival Baltic”, kurš šogad tepat kaimiņos vienkopus pulcē teju visus pasaulē aktuālākos deju mūzikas grandus.

Piektdienas vakara viens no gaidītākajiem numuriem bija ”The Chainsmokers” šovs. Mūziķi uz MAIN STAGE kāpa 18.00, lai pieskandinātu Pērnavas pludmali ar pasaules līmeņa šovu.

Nekas vēl nav nokavēts! Pusnaktī uz MAIN STAGE kāps slavenais ”Deadmau5”, bet 23.00 uz WKND stage gaidāms ”Clean Bandit” šovs.

Ballīte Igaunijā turpināsies arī sestdienas naktī, kad būs iespēja klātienē baudīt tādu pasaulē atzītu mākslinieku kā Martin Garrix, ”Cheat Codes”, ”Chase&Status” un neskaitāmi citi mākslinieki, tostarp, mūsu pašu [Ex] da Bass.

Pērnava atrodas tikai divus stundu brauciena attālumā – nenokavē!

Kā noskaidroja Skaties.lv, viesi uz festivālu ieradušies no tādām valstīm kā Somija, Lietuva, Zviedrija, Krievija un, protams, Latvija un Igaunija. Lielākā daļa apmeklētāju vienbalsīgi atzīst – ”Weekend” festivāls ir labākas festivāls, kur Baltijā vienuviet baudīt pasaulē labāko deju un elektroniskās mūzikas grandu sniegumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl