6 komentāri
Telšu pilsētiņā jau iegriež ballīti! Pirmie FOTO no ”Positivus”
Kārlis Ķilkuts/Skaties.lv

Piektdienas, 14. jūlija, pēcpusdienā tiek dots starts daudzu tik ļoti gaidītajam ”Positivus” festivālam. Skaties.lv ir ieradies notikuma vietā un tiem, kuri tikai ceļā, piedāvā apskatīt pirmos kadrus no ballītes, kas telšu pilsētiņā pilnā sparā iet vaļā jau no ceturtdienas vakara.

Smaidošas sejas, burvīgs noskaņojums un vispārēja līksmība trīs dienu ballītes gaidās – tāds noskaņojums šobrīd valda Salacgrīvā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd telšu pilsētiņā turpina ierasties arvien jauni viesi, un teltis aug kā sēnes pēc lietus. Kamēr puiši rūpējas par naktsmājiņas sastellēšanu, meitenes steidz ķert sauli, bet, kad darbs padarīts, viss tiek nosvinēts ar garda alus glāzi. Un ballīte var sākties!

Foto: pirmie kadri no festivāla

Jau šovakar, 14. jūlijā, uz skatuves Salacgrīvā kāps leģendārie ”Pixies” un daudzi citi ārzemju un pašmāju mākslinieki.

Sagaidāms, ka sestdien Salacgrīvā ieradīsies jaunas apmeklētāju straumes, jo šovu sniegs Ellija Goldinga. Koncerti un dejas nerims līdz pat naktij uz pirmdienu, tā ka tu vēl vari paspēt!

Viss liecina, ka arī laika apstākļi būs lieliski! LAIKA PROGNOZE FESTIVĀLAM TE!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl