Svinot ”Star FM” 20 gadu jubileju, izziņota koncertsērija ”Frekvence”

1 komentārs
Svinot ”Star FM” 20 gadu jubileju, izziņota koncertsērija ”Frekvence”
PAULA ČURKSTE, LETA / ZANE BITERE, LETA

Koncertsērijas ”Frekvence” ietvaros, kas veltīta radio ”StarFM” 20. gadadienai, Hanzas Peronā notiks septiņi koncerti, kuros skatītājiem būs iespēja baudīt gandrīz 30 latviešu mūziķu koncertus gan ierastos, gan jaunos skanējumos. Katrs vakars būs sešu stundu garš muzikāls piedzīvojums.

”2020. gadā radio STAR FM svin savu divdesmito gadadienu, un mēs nolēmām to svinēt ilgi un vērienīgi un radīt pasākumu sēriju, kur mūsu klausītāji var nokļūt tuvāk tiem mūziķiem, ko viņi ik dienu dzird radio ”Star FM”.

Prieks, ka ”Hanzas perona” radošajiem prātiem bija radusies ļoti līdzīga ideja, un viņi piekrita apvienot spēkus, lai rastos koncertsērija ”Frekvence”,” stāsta ”Star FM” programmu direktore Brita Barone.

Koncertsērijas pavasara sesijas datumi ir 26. februāris, 19. marts, 30. aprīlis. Pavasara sesiju plānots noslēgt ar vērienīgāku koncertu 30. maijā, kurā uzstāsies vismaz seši mākslinieki. Rudens sesijas koncerti notiks 24. septembrī, 22. oktobrī un 26. novembrī.

””Hanzas peronam” kā kultūrvietai ir svarīgi radīt telpu iespējami dažādiem mūzikas un mākslas projektiem. Koncertsērijas mērķis ir katrā koncertā sniegt skatītājam saturā un noskaņā īpašu pieredzi, tāpēc ”Frekvences” ietvaros iedrošinām mūziķus ļauties neparastām sadarbībām un jaunradēm,” saka ”Hanzas perona” direktore Ieva Irbina.

Katrā ”Frekvences” koncertā uzstāsies vismaz trīs mākslinieki, papildus pieaicinot arī viesus un draugus un kopā radot neaizmirstamu muzikālu piedzīvojumu. Vakaru bagātinās ”Star FM” dīdžeji un ētera personības Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Romanovskis, Egons Reiters, Maija Rozīte-Krištopane, Māris Grigalis un Oskars Lepers.

Koncertsērijas ”Frekvence” koncerti:

  • 2020. gada 26. februāris – ”Lādezers”, ”Tautumeitas” ft. Aminata, Ozols;
  • 2020. gada 19. marts – ”Carnival Youth”, ”Dzelzs vilks”, ”Musiqq”;
  • 2020. gada 30. aprīlis – Patrisha, ”Bez PVN”, ”DaGamba”.

Pārējo koncertu programmas tiks izziņotas vēlāk.

Biļetes uz koncertiem iegūstamas, klausoties radio ”Star FM”, un no 4. novembra nopērkamas ”Biļešu servisa” tīklā, pirmās biļetes maksā 19 eiro.