”Summer Sound” programmu papildina grupa ”Musiqq”

0 Komentāru
”Summer Sound” programmu papildina grupa ”Musiqq”
PUBLICITĀTES FOTO

Festivāla ”Summer Sound”, kas jūlijā notiks Liepājā, mākslinieku sarakstu papildina viena no Latvijas populārākajām grupām – ”Musiqq”.

””Musiqq” šī gada festivālā ”Summer Sound” uzstāsies savā grandiozākajā sastāvā – līdz šim tāds tas ir bijis tikai ”Musiqq” desmitgades koncertā ”Arēnā Rīga” – ar perkusijām, saksofonu, ”Radio Trio” meitenēm un vēl citiem pārsteigumiem.

Festivālā ”Summer Sound” šī būs vienīgā iespēja šovasar redzēt mūs ar tik vērienīgu koncerta programmu,” par uzstāšanos festivālā stāsta ”Musiqq” dalībnieki.

Pirms desmit gadiem Liepājā dibinātās grupas ”Musiqq” uzstāšanās festivālā ”Summer Sound” vienmēr pulcē rekordlielu klausītāju skaitu, ko pārspēt izdodas vien retajam ārzemju māksliniekam. Tādēļ apvienība ”Musiqq” kļuvusi par vienu no festivāla galvenajiem māksliniekiem.

Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs kopīgās muzikālās gaitas uzsāka 2009. gadā un šajā laikā izpelnījušies ne tikai plašas simpātijas Latvijā radītās mūzikas patērētāju vidū, bet arī profesionālu mūzikas kritiķu novērtējumus un mūzikas industrijas balvas.

”Musiqq” ar dziesmu ”Sāc ar sevi” ierindojās ”Muzikālās bankas” vērtīgāko dziesmu topa ceturtajā vietā, savukārt mūzikas balvai ”Zelta mikrofons” grupa ”Musiqq” ar dziesmu ”Salas” izvirzīta nominācijā ”Origo Zelta dziesma”.

Jau ziņots, ka festivālā ”Summer Sound” uzstāsies viens pēdējo gadu populārākajiem dīdžejiem pasaulē – franču dīdžeju Kungs, kā arī DJ Regard. Tāpat ”Summer Sound” uzstāsies arī viena no šī brīža aktuālākajām pašmāju grupām – ”Astro’n’out”.

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām.

Desmitais festivāls ”Summer Sound” Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā. Biļetes uz festivālu var iegādāties šeit.

Festivāls ”Summer Sound” 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.

0 Komentāru