3 komentāri

Neskaitāmi ballīšu zvēri jau ir ieradušies Salacgrīvā, kur jau ceturtdienas vakarā durvis vēra festivāla ”Positivus” telšu pilsētiņa, bet piektdienas pēcpusdienā sāksies koncerti.

Festivāla teritorija ir gatava pasākumam – jau saceltas tirgotāju teltis, jau ieradušies visi mūziķi, turpina ierasties apmeklētāji. Organizatori prognozē, ka festivāls izdosies – šogad Salacgrīvā atkal līksmos desmitiem tūkstošu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad pārkārtota festivāla teritorija, tā ka vērts izpētīt norises vietas karti.

Priecīgā ziņa ir tā, ka šobrīd Salacgrīvā spīd saulīte. Un, visdrīzāk, labais laiks saglabāsies – LAIKA PROGNOZE FESTIVĀLAM ŠEIT!

TOP komentāri

 • Skaties.lv
  +1 +1 0

  Skaties.lv

  Madara, redaktore ziņo no festivāla vietas - skaistās bildes ir ceļā! ;)
 • Ieva Paukš
 • Madara Kļaviņa
  0 0 0

  Madara Kļaviņa

  Visu cieņu, bet izvēlētā bilde ir no pagājušā gada festivāla. Varbūt tomēr spožo sauli un lielisko atmosfēru reportēt ar attiecīgā gada attēliem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl