Šovasar nenotiks arī plānotais “Country Bauska” festivāls

Pievienot komentāru
Šovasar nenotiks arī plānotais “Country Bauska” festivāls
EDGARS NAMIĶIS

Ņemot vērā jaunā koronavīrusa izraisītās saslimšanas Covid-19 izplatību pasaulē, arī “Country Bauska” festivāls tiek pārcelts uz nākamo vasaru.

Rūpējoties par festivāla apmeklētāju, mākslinieku un organizatoru veselību un drošību, kā arī ņemot vērā noteiktos piesardzības pasākumus valstī, pasākuma norise šajā vasarā nav iespējama, viņi uzskata. Šogad festivāls norisinātos jau divdesmit pirmo reizi.

“Country Bauska” producents Uldis Ozoliņš sarunā ar LETA atzina, ka situācija, protams, nav patīkama, taču festivāla mākslinieki ir saprotoši, un vairāki mākslinieki, kuru uzstāšanās bija plānota šogad, devuši apstiprinošu atbildi, un būs satiekami nākamā gada festivālā.

“Domāju, ka nākamgad festivāla mūziķu klāsts varētu būt plašāks, tam varētu pievienoties arī skandināvu grupas. Šobrīd prognozējam, ka festivāls norisināsies nākamā gada jūlija sākumā, lai nepārklātos ar Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem,” klāstīja Ozoliņš.

Savukārt otrs pasākuma producents Mārtiņš Jātnieks pauda, ka rīkotāji ļoti vēlējās šogad festivāla viesiem uzburt svētku atmosfēru, ne tikai ar muzikālajiem priekšnesumiem, bet arī ar virkni citu aktivitāšu, taču pašreizējā situācija liedz šos plānus realizēt. Pat, ja festivālu būtu iespējams rīkot mazākā formātā, nevarētu nodrošināt ārvalstu mākslinieku klātbūtni, kas nebūtu godīgi pret festivāla apmeklētājiem.

“Esmu pārliecinājies, ka Latvijā ir uzticīgi kantri mūzikas draugi, tāpēc esmu drošs, ka nākamgad, ar vēl lielāku vērienu, atgriezīsimies un kopā lieliskā atmosfērā un mūzikas pavadījumā radīsim svētkus,” uzskata Jātnieks.

Tuvākā mēneša laikā tiks paziņots pārceltā festivāla “Country Bauska” norises datums. Iegādātās biļetes pasākuma apmeklētājiem būs derīgas uz 2021. gada festivālu.