Šonedēļ notiks mūzikas festivāls ”Limbizkvīts 2”

Pievienot komentāru
Šonedēļ notiks mūzikas festivāls ”Limbizkvīts 2”
PUBLICITĀTES FOTO

Sestdien, 17. augustā, alternatīvās mūzikas cienītāji aicināti pulcēties Limbažu pilsdrupās, kur otro gadu norisināsies mūzikas festivāls ”Limbizkvīts”.

Mūzikas festivālā uz divās skatuvēm kāps tādas pašmāju grupas un mūziķi kā ”Pienvedēja piedzīvojumi”, ”PND”, ”Inokentijs Mārpls”, ”Jūdas graši”, Imants Daksis, Edgars Šubrovskis, ”Sudden lights”, ”Gapoljēri”, ”Bloody Heals”, limbažnieki ”Skinny Cheese”, kā arī viesi no ārvalstīm – apvienība ”The Dimond Blow” no Austrālijas un citi.

”Festivāls izceļ alternatīvo mūziku – lai gan tas pulcē dažādu žanru pārstāvjus un apvienības, galvenais uzsvars ir tieši uz alternatīvajiem un rokmūzikas žanriem,” skaidro festivāla rīkotāji.

Apmeklētājus priecēs arī citas alternatīvās mākslas formas, piemēram, improvizācijas teātris un leļļu performances. Programmā dienas daļā paredzētas arī izklaides bērniem.

Kā īpaša odziņa tiek pieteikta iespēja festivāla teritorijā vīriem apkopt savu galvas apmatojumu ”Royal Dandy” portatīvajā frizētavā.

Tāpat visas dienas un nakts garumā būs iespēja mieloties ar gardiem ēdieniem un veldzēties atspirdzinošiem dzērieniem.

Biļetes uz festivālu iepriekšpārdošanā par draudzīgāku cenu iespējams iegādāties visās ”Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, DUS ”Circle K”, kā arī internetā. Biļetes būs iespējams iegādāties arī uz vietas festivāla dienā, taču to skaits ir ierobežots.