Slavenības līksmo zīmola “Marella” greznajā jubilejas ballītē

Pievienot komentāru
Slavenības līksmo zīmola “Marella” greznajā jubilejas ballītē
Publicitātes foto

20. septembrī jaunajā “Marella” zīmola veikalā Rīgā, notika uzņēmuma 30 gadu jubileja svinības. Uz pasākumu ierodas dizaineri, modeles, biznesmeni, mūziķi, sportisti, aktieri, žurnālisti, pastāvīgie klienti un zīmola draugi.

Jubilejas īpašais vakara viesis bija “Marella” FW18 kolekcijas radītāja, galvenajā biroja pārstāve – itāļu dizainere Elena Sončini un eksporta menedžeris Nikolā Farri.

Elena speciāli atlidoja no Itālijas, lai nosvinētu jubileju kopā ar īpašajiem zīmola draugiem no Latvijas.

”Man ir liels gods atrasties šeit un svinēt “Marella” jubileju tieši Latvijā. Prieks, kā mūsu attiecības ar katru gadu kļūst arvien stiprākas,” paziņoja Sončini.

Svinīgo daļu apmeklēja arī valsts līmeņa svarīgas personas – Itālijas vēstnieks Latvijā Sebastjāno Fulči, Krievijas vēstniecības un Kazahstāna konsulāta pārstāvji.

Svinībās viesojās dziedātāja Natālija Tumševica, raidījumu vadītāja Vita Baļčunaite, modes eksperts Deniss Ševeļovs, aktieris Edijs Zalaks, biznesa lēdijas Anželika Miglane un Svetlana Leva, lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča, producente Jeļena Tonova un daudzi citi.

Jubilejas svinību pasākuma centrālais elements ir viena no zīmola “must-have” precēm – mētelis.

2018. gada rudens/ziemas sezonas “Marella” mēteļu piedāvājumā ir mēteļi gan no filcētas vilnas, gan kažokādai līdzīgas mohēras, un pat no alpakas vilnas.

Doties uz filmu sadaļu

Lasi vēl