Slavenības līksmo lāzermedicīnas klīnikas jaunajās telpās

Pievienot komentāru
Slavenības līksmo lāzermedicīnas klīnikas jaunajās telpās
JURIS ZOLBERGS

Ar elegantām svinībām un smalku viesu klātbūtni 28. augusta vakarā tika atklātas starptautiskās estētiskās un lāzermedicīnas klīnikas ”Era Esthetic” jaunās, plašās telpas.

Estētiski skaistā noskaņā viesi tika cienāti ar atspirdzinājumiem un izsmalcinātām, interjera dizainam pieskaņotām uzkodām.

Klīnikas atklāšanu apmeklēja tādas sabiedrībā zināmas personības kā aktrise un TV raidījumu vadītāja Zane Vaļicka, atpazīstamās uzņēmējas Sveta Leva un Marika Ģederte, iecienītā stila eksperte Žanna Dubska, iedvesmojošā dzīvesstila un modes blogere Līga Zemture, kā arī virkne vadošo skaistuma, veselības un dzīvesstila blogu redaktori.

Akustisku muzikālo baudījumu sniedza ēteriskā dziedātāja Vineta Elksne duetā ar ģitāristu, savukārt pasākuma nama mātes lomu bija uzņēmusies šarmantā Anna Rozīte.

Pasākuma laikā viesi tika iepazīstināti ar pieredzējušo ārstu komandu un estētiskās medicīnas jaunākajām tehnoloģijām pretnovecošanas industrijā, kā arī augstākā līmeņa ādas ārstēšanas aktualitātēm asinsvadu problēmu ārstēšanā, plankumu, kā arī ādas veidojumu noņemšanā.

Lielu sajūsmu un atzinību ieguva runājošs robots, kas pārvietojās pa telpu, dalījās informācijā par procedūrām, stāstīja anekdotes un izteica dāmām komplimentus.