Foto: slavenības bauda Itālijas noskaņu rotaslietu kolekcijas prezentācijā

Pievienot komentāru
Foto: slavenības bauda Itālijas noskaņu rotaslietu kolekcijas prezentācijā
PUBLICITĀTES FOTO

12. jūnijā norisinājās zīmola ”Nomination” Latvijai veltītās rotaslietu kolekcijas prezentācija. Viesi tika lutināti ar Itālijas un Latvijas iedvesmotām svinībām.

Pasākumu apmeklēja modes pasaules pārstāves – dizainere Dace Bahmane, žurnāla ”Pastaiga” galvenā redaktore Liene Stūraine, stilistes Maija Armaņeva un Indra Salceviča, blogeres Alīna Kellere, Līga Andžāne un Anete Ozoliņa, kā arī citi rotaslietu mīļotāji.

Īpaši kolorīti pasākuma viesi bija aktīvie basketbola atbalstītāji – dvīņubrāļi Normunds un Nauris Maciusi, kuri plašākai publikai pazīstami, pateicoties zīmolam ”Braliukai”.

Atraktīvais modes un stila eksperts Deniss Ševeļovs viesus ieveda skaistajā juvelierizstrādājumu pasaulē, iepazīstinot ar personalizējamo aproču kolekciju.

Pasākumā uzstājās meiteņu apvienības ”Tautumeitas” dalībniece Asnāte Rancāne. Dziedātāja klausītājus priecēja ar ”Kāzu dziesmu” un latviešiem tik pazīstamo ”Cīrulītis, mazputniņš”.

Baudot muzikālos priekšnesumus, viesi tika cienāti ar itāļu stila uzkodām.

Modes entuziastus aicināja būt radošiem un pašiem izgatavot savu sapņu aproces posmiņu. Fantāzijas lidojumam nebija robežu – tika izmantoti spīdumi, uzlīmes, burtu kombinācijas, kā arī katra paša talants.