Komentāri

Pagājušās nedēļas nogalē ballēšanās rekords piedzīvots ne tikai Vecrīgā, bet arī Liepājā. Klubā ”Fontaine Palace” notiekošais ”Party Service On Tour 2017” klubu tūres pasākums sasniedzis šā gada tūres apmeklētības rekordu.

“Jo tālāk, jo labāk! Liepājā tika uzstādīts jauns šā gada tūres apmeklētības rekords!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas komandas vārdā saku sirsnīgu paldies visiem, kuri bija kopā ar mums, īpašs paldies kluba menedžmentam, kurš mums noticēja un palīdzēja šo pārgalvīgo ideju realizēt, proti, uzņemt deju mūzikas ballīti rokmūzikas klubā.

Viss izdevās pat labāk, nekā bijām gaidījuši,” priecājas tūres vaininieks dīdžejs [Ex] da Bass.

Aculiecinieka video:

25. februārī EHR radio šova ”Party Service” klubu tūres pasākumu uzņems ”Jelgavas Krekli”. Šajā vakarā dīdžejs [Ex] da Bass dejas spēlēs kopā ar Rīgas kluba ”Kaļķu Vārti” rezidentu MBerg un enerģisko perkusionists Eināru Latiševu, kurš būs pasākuma īpašais viesis.

Darbā dienu un nakti! Latvijas galvenais ballīšu meistars atklāj, kā ”uzlādē baterijas”

”Studentu pilsēta Jelgava man vienmēr ir asociējusies ar trakām ballītēm, kas nereti beidzas tikai tad, kad dejojot ir iztērēti pēdējie spēki. Tieši tāpēc man tur tik ļoti patīk,” atzīst [Ex] da Bass.

Ieejas maksa: 4 eiro, studentiem – 2 eiro.

Publicitātes attēls

Foto: [Ex] da Bass jeb Mareks Dainis darbā un atpūtā

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl