Komentāri

Pagājušās nedēļas nogalē ballēšanās rekords piedzīvots ne tikai Vecrīgā, bet arī Liepājā. Klubā ”Fontaine Palace” notiekošais ”Party Service On Tour 2017” klubu tūres pasākums sasniedzis šā gada tūres apmeklētības rekordu.

“Jo tālāk, jo labāk! Liepājā tika uzstādīts jauns šā gada tūres apmeklētības rekords!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas komandas vārdā saku sirsnīgu paldies visiem, kuri bija kopā ar mums, īpašs paldies kluba menedžmentam, kurš mums noticēja un palīdzēja šo pārgalvīgo ideju realizēt, proti, uzņemt deju mūzikas ballīti rokmūzikas klubā.

Viss izdevās pat labāk, nekā bijām gaidījuši,” priecājas tūres vaininieks dīdžejs [Ex] da Bass.

Aculiecinieka video:

25. februārī EHR radio šova ”Party Service” klubu tūres pasākumu uzņems ”Jelgavas Krekli”. Šajā vakarā dīdžejs [Ex] da Bass dejas spēlēs kopā ar Rīgas kluba ”Kaļķu Vārti” rezidentu MBerg un enerģisko perkusionists Eināru Latiševu, kurš būs pasākuma īpašais viesis.

Darbā dienu un nakti! Latvijas galvenais ballīšu meistars atklāj, kā ”uzlādē baterijas”

”Studentu pilsēta Jelgava man vienmēr ir asociējusies ar trakām ballītēm, kas nereti beidzas tikai tad, kad dejojot ir iztērēti pēdējie spēki. Tieši tāpēc man tur tik ļoti patīk,” atzīst [Ex] da Bass.

Ieejas maksa: 4 eiro, studentiem – 2 eiro.

Publicitātes attēls

Foto: [Ex] da Bass jeb Mareks Dainis darbā un atpūtā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl