Komentāri
Skaļāko ballīšu tūre noslēgsies Cēsu modīgākajā klubā
Foto: Māris Lazdāns

Pēc četru mēnešu aktīvas nakts dzīves “kurināšanas” skaļākā klubu tūre ”Party Service On Tour 2017” sestdien, 22. aprīlī, noslēgsies Cēsu ”Fonoklubā”.

Cēsinieks Mareks Dainis jeb [Ex] da Bass sola, ka EHR radio šova ”Party Service” 11 gadu svinību tūres noslēgums būs jaudīgs – šajā vakarā līdzās viņam uzstāsies arī kluba ”Kaļķu vārti” rezidents MBerg, īpašais viesis būs virtuozais perkusionists Einārs Latiševs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ja man lūgtu raksturot šī gada ”Party Service” klubu tūri vienā vārdā, es teiktu – vienreizēja. Ja visas iepriekšējās bija lieliskas, tad šī pārspēja manas vispārdrošākās cerības un prognozes. Šie bija trakoti jautri četri mēneši. Pat nedaudz žēl, ka tas viss tūlīt beigsies.

Izmantojot iespēju – saku lielu paldies Siguldai, Rīgai, Madonai, Liepājai, Jelgavai, Alūksnei, Jēkabpilij, Pālei, Ogrei un Tukumam. Jūs bijāt lieliski, mēs to ļoti novērtējam un uz tikšanos 22. aprīlī Cēsīs!” sajūsmināts ir tūres vaininieks.

No ”Putniņiem” līdz ”Muziķenei”: 25 Latvijas labākie klubi ballīšu eksperta vērtējumā

Foto: skaļāko ballīšu tūres košākie mirkļi

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl