Seksīgā puišu striptīza grupa ”MEN$” prezentē “karsto” 2020. gada kalendāru

2 komentāri
Seksīgā puišu striptīza grupa ”MEN$” prezentē “karsto” 2020. gada kalendāru
PUBLICITĀTES FOTO

Populārākā latviešu striptīza deju grupa ”MEN$”, jeb “Male empire night out show” 19. septembrī prezentēja 2020. gada kalendāru. Puiši ir droši, ka viņu izstrādātais kalendārs būs seksīgākais nākamā gada kalendārs Latvijā.

Kalendāra prezentācija norisinājās izklaides vietā “Violet”, un pulcēja vienuviet vairākus sabiedrībā zināmus cilvēkus, tādus kā fitnesa skaistulīšus Paulu Freimani un Pēteri Rumpi, fitnesa entuziasti un divu meitu māmiņu Madaru Kiviču, kā arī seksa eksperti Vikiju Klišāni.

Seksīgi foto: Latviešu striptīza deju grupas ”MEN’$” piedzīvojumi Amerikā

Seksīgi foto: populārajai vīriešu striptīza grupai ”MEN$” pievienojušies jauni, ”karsti” dejotāji

Puiši iepriecināja sanākušos viesus ar seksīgām dejām, ļaujot gūt iedvesmu erotiskā šova ”Secret mind” Rīgas šovam, kuru varēsim vērot klubā ”Coyote Fly” jau 28. septembrī.

Vakara sākumā kalendārs atradās uz skatuves, novietots uz molberta un radīja interesi par tā saturu, vēlāk puiši prezentēja kalendāra bildes un ikvienam viesim dāvāja pa seksīgā kalendāra eksemplāram.

”Striptīza industrija nevar stāvēt uz vietas.” ”MEN$” līderis Arvīds par grupas attīstību

Vairums pasākuma apmeklētāju savu kalendāra eksemplāru izdaiļoja ar puišu autogrāfiem, kā arī nofotografējās kopā ar seksīgajiem skaistuļiem.

”Sirsnīgi pateicos kalendāra dalībniekiem par uzdrošināšanos parādīt savu talantu un muskuļotos augumus lielas auditorijas priekšā,” tā deju grupas dibinātājs Arvīds Ķiršakmens.

Viesi baudīja dzērienus un nodevās saviesīgām sarunām gan par seksu, gan dejām un dažādām pieaugušo rotaļlietām.

Kalendāru iespējams iegādāties veikalā “Sexy Style”, kā arī rakstot puišiem deju grupas “Facebook” profilā. Kalendāru skaits ierobežots!

Latvijas slavenākais striptīzdejotājs: Jutekliska deja mājas apstākļos stiprina attiecības