Šampanietis, mūzika un slavenības: ar grandiozu ballīti atklāta ”AM Baltics” jaunā sezona

4 komentāri
Šampanietis, mūzika un slavenības: ar grandiozu ballīti atklāta ”AM Baltics” jaunā sezona
PUBLICITĀTES FOTO

28. augustā ”Hanzas Peronā” norisinājās grandiozā ”AM Baltics” jaunās sezonas prezentācijas ballīte. Ballītes vadītāju ādās iejutās ”Viņas melo labāk” zvaigzne Māris Bezmers un ”Viss pa jaunam” zvaigzne Jurijs Djakonovs.

Viesiem ierodoties, bija iespēja fotografēties pie foto sienas, baudīt uzkodas, šampanieti un piedalīties aktivitātē – meklējam jauno televīzijas zvaigzni.

Ikviens interesents varēja iejusties televīzijas diktora ādā un izmēģināt, kā izskatās studijas gaismās, kā nekā bez “pareizās” gaismas nav iespējams nofilmēt nevienu raidījumu.

Visu procesu uzmanīja grimētāja, kura vēroja viesus un ikvienu, kuram sāka “spīdēt seja”, labprāt nogrimēja, lai ikviens būtu gatavs kļūt par televīzijas zvaigzni.

Vēlāk zālē, viesiem tika prezentēti jaunie šovi, raidījumi, jau visiem iemīļotie seriāli. Katrs šovs, raidījums un seriāls sevi centās pasniegt pēc iespējas interesantāk, lai radītu interesi tieši par savu produktu.

Šova ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieki dāvāja dāmām rozes, uz ātrumu tika gatavotas sviestmaizes, aktieri atklāja seriālu uzņemšanas aizkulises un jauno raidījumu vadītāji neslēpa interesantus faktus no filmēšanas mirkļiem.

Rudens sezonā varēsim vērot raidījumus – ”X Faktors”, ”Saimnieks meklē sievu”, ”Vakariņas četratā”, ”Manas mājas ar IKEA”, ”Naudas pavēlnieks”, seriālus – ”Viss pa jaunam” un ”Radiņi”! Neiztikt bez citiem gadu gaitā iemīļotiem raidījumiem!

Viesus ar priekšnesumiem priecēja grupa ”Baritoni”, dziedātāja Katō un ”X Faktora” pirmās sezonas uzvarētājs Arturs Gruzdiņš, kurš prezentēja jauno singlu ”Aplis”.

Beidzoties oficiālajai daļai, viesi tika aicināti svētku vakariņās, kā arī turpināt atpūsties dīdžeja Maijas Rozītes-Krištopanes spēlēto mūzikas ritmu pavadībā.

Sarunas, apsveikumu vārdi, dejas turpinājās vairākas stundas pēc oficiālās daļas beigām!

4 komentāri