Rokassomiņa – labas etiķetes stūrakmens. Kādas somiņas izvēlas Latvijas elite?

0 Komentāru
Rokassomiņa – labas etiķetes stūrakmens. Kādas somiņas izvēlas Latvijas elite?
Ģirts Ozoliņš, F64

Etiķetes eksperti uzskata, ka rokassomiņas izvēle atklāj ļoti daudz par tās īpašnieka personību. Svarīgi esot ne tikai, kāda izmēra un modeļa somiņa tiek izvēlēta attiecīgam pasākumam, bet arī tas, kā tā tiek turēta un kur novietota apsēžoties.

Pirmdienas vakarā svinīgā ceremonijā viesnīcā Grand Poet Hotel tika pasniegtas Latvijas Modes un stila balvas. Pasākums vienuviet pulcēja teju visu Latvijas modes un šovbiznesa ziedu. Portāla Skaties.lv fotogrāfi izmantoja izdevību, lai iemūžinātu, kādas rokassomiņas izvēlas Latvijā labi zināmas personas – modes mākslinieki, stilisti un skatuves mākslinieki.

Jāatzīmē, ka pasākuma “dreskods” bija norādīts – “creative black tie”. Tas ir vidēji formāls dreskods, kas pieļauj nelielas atkāpes no formalitātes un ļauj izpausties nedaudz radošāk, izmantojot aktuālos “trendus”. Tiesa gan, dažu viesu vidū atkāpes no formalitātes bija visai ievērojamas.

Rokassomiņu ziņā elitārajā pasākumā valdīja liela dažādība, turklāt ar somiņu uz pasākumu bija ieradušās ne vien daiļā dzimumu pārstāves, bet arī kungi. No iepirkumu kulītēm līdz luksusa simtiem eiro vērtu zīmolu šedevru – skaties mūsu fotogalerijā.

0 Komentāru