”Robežas ir atvērtas, cilvēki palikuši bez darba.” ”Ezītis miglā” līdzīpašnieks brīdina, ka jaunajiem ierobežojumiem var būt postošas sekas

Stājoties spēkā stingrākām prasībām sabiedriskās ēdināšanas iestādēm, lai ierobežotu Covid-19 izplatību, Latvijas restorānu un bāru īpašnieki ceļ trauksmi – ierobežojumi vienā konkrētā sfērā, citām ļaujot brīvi darboties, neesot samērīgi. Kafejnīcu ”Ezītis miglā” un bāra ”RŪM” līdzīpašnieks Ernando Gamarra sarunā ar Skaties.lv brīdina, – atvērtas robežas, bet ierobežotas darba iespējas vienai milzīgai industrijai, var novest pie ļoti lielas krīzes.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • ernando#2

  ernando#2

  algas negribeji maksāt jau ilgi pirms covid, ja esi uznemejs maksa no savas kabatas tak socialoz tiklos vislaik brauka apkart ja nauda tam bija tad ari varbut iekraj lai varetu darbiniekm seja nemest 👍.
 • Meitenes

  Meitenes

  Kad pagājušo nedēļ gribējām pabūt Kalnciema ezītī, kā darba laiks norāda līdz diviem, mums jau 00.30 tika pateikts ka vienos tiks slēgts. Paši jau nemaz nestrādā līdz 2.00
 • Lol

  Lol

  Šitos VID vèl nav panèmis priekšà? Tíri vai jábrìnàs, ka bizness ar tàdu attieksmi pret valsti kaut ko publiski murgo.
 • Nu nu

  Nu nu

  protams, aizliegt tūrismu un tas noteikti palīdzēs bāru un restorānu jomai. Kādai gan vievirziena domāšanai tur jābūt... nebūs tūristu, nebūs darba daudzām citām jomām, ienākumu tiem vietējiem cilvēkiem. Kas tad gāzīsies uz tām ezīšu kafejnīcām?
  • Bums

   Bums

   Tev tiešām liekas, ka šobrīd Latviju tūristi riņķī gāž? :) Vietējie iet. Ja uz ārzemēm šogad labāk nebraukt, cilvēki atpūšas un pavada savus atvaļinājumus tepat.
 • Jan Liekmann

  Jan Liekmann

  Grozies kā gribi - situācijā, kad vīrusu pavisam izskaust nav iespējams, bez distancēšanās nekā. Var, protams, papildus bāriem apgrūtināt darbu arī tūrisma nozarei, bet bāriem un restorāniem tas nekā nepalīdzēs.
 • Ernando

  Ernando

  Sāksim ar to ka tu varēji rūpēties kā tavas ēstuves darbinieki saņem algu uz konta, nevis aplokšņu algas. 4 mēnešus nostrādāju, minimālais uz konta pārējais roka.
 • hmmm

  hmmm

  Tie cilvēki, kam bija Covid, ir bijuši bāros, visi ceļ trauksmi un ierobežo bārus. Bet vai viņi atzinās arī, kuros Rimīšos bijuši, pie kuriem soliņiem pīpējuši, kurā Statoilā degvielas pildījuši, pa kuriem parkiem skrējuši? Tad jau visa Latvija jāaizklapē. Neticu, ka kovid izplatās tikai kafejnīcās. Vai tiešām loģiskāk nav aizliegt tūrismu un ļaut latviešiem, kas vismaz pagaidām veseli, baudīt dzīvi tepat, kafejnīcās, koncertos, kas atbalstīs arī vietējos uzņēmējus un kultūras darbiniekus.
 • Kristiana

  Kristiana

  Ļoti labs viedoklis, pilnībā piekrītu katram vārdam! Vai tiešām mums svarīgāk ielaist ārzemniekus, nekā pasargāt pašiem savus uzņēmējus? Izskatās pēc mērķtiecīgas vietējo uzņēmēju iznīcināšanas.
 • draiskulis
  +30 +30 0

  draiskulis

  Ezītī Miglā pēc pusnakts cilvēki ir daudz adekvātāki, salīdzinot ar trakajām ģimenēm Alfā un Akropolē, kuri viens otram virsū gāžas un distancēšanos neievēro arī krietni pirms pusnakts un bez jebkādas alkohola līdzdalības.
 • #vinķelis

  #vinķelis

  A ko darīt, ka Dumpis izsecinājis, ka ēdnīcās kovids īpaši agresīvs, bet starp reģipša plāksnēm un krāsām būvmateriālu veikalos kovida nav. Tas vienīgais izskaidrojums, šādai netaisnībai.
  • Punkts

   Punkts

   Man arī interesē, no kurienes izsecināts, ka Covid īpaši agresīvs un lipīgs kļūst pēc pusnakts. Ja plkst. 13 uz restorānu aizies Covid slimnieks un nosēdēs tur 3 stundas, tad viņš ne savus līdznācējus, ne pārējos restorānā esošos acīmredzot aplipināt nevar. Bet, ja viņš aizies uz bāru plkst. 23.30 un pavadīs tur 40 minūtes, tad gan viss bārs būs aplipināts. Tā arī nav dzirdēts neviens loğiski argumentēts pamatojums šim ierobežojumam ne no Viņķeles, ne SPKC, ne Dumpja puses. Un kāpēc starppilsētu autobusi nav aizliegti? Ar tiem arī slimie braukuši.
 • Aldonis Mkčtrjans

  Aldonis Mkčtrjans

  Іван Філіпіч you spammed that well. Glory to Ukraine or something.
 • Іван Філіпіч

  Іван Філіпіч

  I am grateful for the rating of the publication of the angel, hope, rate, and information on my page. Communicate with your angel, it's not difficult. Without the help of an angel, to know God Creation is not given. Share with your friends. Page, open people.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!