13 komentāri
Rīgas smalkākajā geju klubā aizvadīta gada grandiozākā ballīte; EKSKLUZĪVI FOTO
Aivis Veide

Aizvadītājā nedēļas nogalē, iespējams, vērienīgākā ballīte pilsētā norisinājās slavenajā klubā ”Golden”. Iestāde ne tikai nosvinēja savu dzimšanas dienu, bet arī dāvāja kluba klientiem vēl vienu deju zāli.

”Golden”, kas nu jau 11 gadus pulcē Latvijas gejus, lesbietes, viņu draugus un vienkārši ļaudis ar brīviem uzskatiem, savos svētkos pasniedza labas atpūtas mīļotājiem īpašu dāvanu. Pēc dažādu uzrunu un pateicības vārdu izteikšanas un saņemšanas dejotāja Šellija klātesošos iepazīstināja ar jauno deju placi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Geju klubā līksmojis arī Ulvis no ”Precos ar svešinieku”! Lasi vairāk!

Kā Skaties.lv atklāj “Golden” komandas vadītājs Maigurs Skangalis, viņš cer, ka ar otrās deju zāles atklāšanu izdosies apmierināt ne tikai klientu dažādo muzikālo gaumi, bet arī piesaistīt klubam vairāk homoseksuālu un biseksuālu sieviešu.

FOTO: Ieskats jautrajā ballītē

Viņš skaidro, ka šādu dāmu Latvijā esot skaitliski vairāk nekā geju. “Balstoties uz oficiālajiem datiem, vīriešu un sieviešu proporcija Rīgā vien ir aptuveni 45% pret 55 %, taču bārā- klubā “Golden” sieviešu skaits ir neadekvāti zems attiecībā pret kopējo klientu skaitu, iedalot pēc dzimuma,” skaidro Maigurs.

Viņš atklāj, ka citādā ziņā ”Golden” par apmeklētāju skaitu nudien nevar sūdzēties. “2016. gadā pienesumu joprojām sniedz LGBT biedrības “Mozaīka” 2015. gadā organizētais ”Europride”, kā arī politiķu attieksmes maiņa pret LGBT kopienu, kas savukārt reducējās apmeklētāju skaita pieaugumā bārā-klubā “Golden”, pat neskatoties uz sarūkošu iedzīvotāju skaitu valstī,” priecājas Maigurs.

Lielās ballītes vakarā viesus izklaidēja Varšavas nakts klubu dzīves atraktīvais dziedātājs DJ Nick, kā arī pašmāju deju grupas MALE Empire NIGHT _out SHOW puiši.

Uz jaunās skatuves kāpa ārzemju viesis Nick Sinckler, taču pēc neilga brīža skatuvi pārņēma pašmāju deju grupas Men Show puiši.
Ciemiņiem tika pasniegta zemeņu kūka un ballīte turpinājās līdz pat vēlam rītam, spēlējot DJ CIMO un DJ MR.B.

Dreskods viesiem nebija obligāts, taču tika lūgts izvēlēties melnas krāsas apģērbu ar zaļiem akcentiem, kas simbolizē harmoniju ar kosmosu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl