Rīgā notiks pirmais ”Enkurfests”

3 komentāri
Rīgā notiks pirmais ”Enkurfests”
REINIS MELIORANSKIS

Tieši pēc nedēļas – 11. jūlijā – Rīgā notiks pirmais ”Enkurfests”, pulcējot mūzikas, alus un “street food” cienītājus.

“”Ziemeļu Enkura” regulārie apmeklētāji jau zina, ka rīkojam koncertus, stāstu vakarus, filmu vakarus un citus pasākumus. Pēc vairāku mēnešu pauzes šis ir pirmais “Ziemeļu Enkura” pasākums šajā vasaras sezonā, tāpēc mērķis ir uzrīkot ko īpašu ”Enkura” pagalmā.

Pilsētas festivāli jeb ”mini festivāli” ir lielisks veids, kā pavadīt skaistu pēcpusdienu un vakaru, baudot mūziku kopā ar draugiem un netērējot daudz laika vai naudas, ceļojot ārpus pilsētas” stāsta viens no brūvkroga īpašniekiem, aldaris Dāvis Linde.

11. jūlijā muzikālā programma ietvers spēcīgas un dinamiskas performances. Festivālā uzstāsies leģendārā pankroka grupa ”PND”, instrumentālā roka trio “Doni Tondo”, kosmiskās mūzikas pārstāvji “Galaxy Bosons”, rokkamerorķestris “Sonntags Legion”, iespējams, neordinārākā latviešu mūziķe Katrīna Gupalo.

Vakara kulminācijā uzstāsies “Noslēpumainais Akts”, kurš, kā sola festivāla rīkotāji, neliks vilties nevienam festivāla apmeklētājam, jo īpaši dāmām. Par festivāla kūsājošo enerģiju rūpēsies DJ Toms Grēviņš.

Brūvkrogs ”Ziemeļu Enkurs”, noenkurojies Rīgas centrā, Matīsa ielā 8, durvis apmeklētājiem brūzis vēra 2018. gada februārī. Kopš tā laika ir uzbrūvēti vairāki desmiti dažādu alus veidu, kas iekļauti regulārajā apritē, kā arī tiek turpināta jaunu alus recepšu un šķirņu radīšana. ”Ziemeļu Enkurs” ir viena no trīs alus darītavām Rīgas ”Alus kvartāla” saimē.

Festivālā līdzās dažādiem ”street food” stendiem darbosies arī ”Enkura” virtuve, kā arī būs baudāms ”Ziemeļu Enkura” alus, kas brūvēts turpat uz vietas. Protams, būs pieejami arī citi dzērieni no bāra, gan alkoholiski, gan bezalkoholiski.

Ieeja festivāla teritorijā – “Ziemeļu Enkura” pagalmā Matīsa ielā 8 jau no plkst. 13:00. Biļetes nopērkamas uz vietas pie ieejas Ziemeļu Enkura teritorijā, īpaši draudzīgajā biļetes cenā – 8 eiro iekļauts arī pirmais aliņš (tikai 18+).