Rīgā būs jauna LGBT+ izklaides vieta! Tiek vākti līdzekļi geju kluba izveidei

Pievienot komentāru
Rīgā būs jauna LGBT+ izklaides vieta! Tiek vākti līdzekļi geju kluba izveidei
PUBLICITĀTES FOTO

Augusta sākumā tika aizvērts leģendārais geju klubs ”Golden”, kas bija kopienas iecienīta izklaides vieta trīspadsmit gadu garumā. Nu tiek vākti līdzekļi jauna LGBT+ kluba izveidei. Ikvienam ir iespēja ziedot un iesaistīties izveides procesā!

“”Golden” telpu īpašnieks, redzot manu vēlmi, spējas pasākumu organizēšanā un menedžmentā, piedāvāja pārņemt telpas, ieviest tajās ko jaunu un vēl nebijušu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta jaunā kluba veidotājs Weiss.

Ēras gals: likvidēts Rīgas slavenākais geju klubs ”Golden”

Jaunajai izklaides vietai tiks dots nosaukums ”IcON”. Liels projekts, kura ietvaros Weiss vēlas izveidot platformu kopienas attīstībai, pasākumu organizēšanai un, protams, izklaidei nedēļas nogalēs.

”Ikdienā “IcON” būs kafejnīcas tipa. Dienas kafejnīcā varēs tikties sarunās pie kafijas tases, izbaudīt nepiespiestu atmosfēru un daļēji arī slīkt atmiņās par iecienīto “Golden” un to, kas tapis tā vietā. Paralēli, kopā ar LGBT+ un viņu draugu organizāciju “Mozaīka”, jauniešu grupu “Skapis” un citām organizācijām piedāvāsim pasākumus, seminārus un diskusijas. Tādā veidā, veicinot kopienas labklājību un sociālo iekļaušanos,” cerīgi nosaka Weiss.

Runājot par atšķirībām starp ”Golden” un iecerēto ”IcON”, jaunais koncepts piedāvās vēl nebijušas izklaides. Tematiskie vakari, regulāri šovi no kluba patstāvīgajiem rezidentiem – drag queens un drag kings, dejotājiem un dziedātājiem.

Plašākas telpas, mūsdienīgāks interjers un iespaidīga mūzikas kvalitāte. Divās zālēs vienlaicīgi cilvēkiem būs iespēja izbaudīt dažādu žanru mūziku, kādu gardu kokteili un uzkodas.

Weiss piebilst, ka līdz šim kopienai nav bijusi iespēja gan dienas laikā, gan vakaros izbaudīt kopābūšanu.

Lai izveidotu jaunu klubu Weiss ar interneta vietnes “PayPal” palīdzību izlēmis savākt 10000 eiro, pirmie ziedotāji jau aktīvi iesaistās līdzekļu vākšanas procesā.

”Loģiski, ka ar 10000 eiro nepietiek. Bet tas būs pietiekami, lai aizsāktu kluba pārveidošanu un pirmos uzlabošanas darbus. Sākotnējā summa bija 5000 eiro, bet to palielināju, ņemot vērā, ka puse ir drošības nauda, vēl daļa – īres un apsaimniekošanas maksa,” skaidro Weiss.

Ziedojot 10,00 eiro, iegūsi iespēju apmeklēt kluba atklāšanas pasākumu, kas norisināsies 2019. gada 24. augustā – Festivāla “QueerFest’19” ietvaros, bez maksas.

Ziedot vari šeit!!!

Ziedojot 30,00 eiro, tev būs iespēja iegūt “IcON Basic” karti 3 mēnešiem, kas nodrošinās tev ieeju “IcON” klubā bez papildu maksas!

Savukārt ziedojot 50,00 eiro, tu varēsi kļūt par “IcON Gold” kartes īpašnieku, kas savukārt nodrošinās ieeju tev, tavam draugam un 10% atlaidi dzērieniem un uzkodām kluba bārā!

Weiss aicina ikvienu apmeklēt ”Queerfest`19” – Pirmo LGBT+ un viņu draugu festivālu Latvijā, kas norisināsies 2019. gada 24. augustā. Līdzekļi, kas tiks iegūti festivāla ietvaros, arī tiks novirzīti “IcON” attīstībai un kopienas atbalstam.