Reportāža: pēc ballītēm izslāpuši ļaudis ālējas Kiopa svinībās

5 komentāri
Reportāža: pēc ballītēm izslāpuši ļaudis ālējas Kiopa svinībās
PRIVĀTAIS ARVĪVS

1. augusta vakarā viena no vētrainākajām ballītēm notika ”Grīvas krogā”, kur populārais mūziķis Sandis Kiops prezentēja savu jauno video. Kā Skaties.lv atklāj Kiops, ļaudis ir izslāpuši pēc svētkiem – uz pasākumu ieradušies tik daudz viesu, ka visiem pat nav bijis vietu pie galdiņiem.

”Ballīte bija par godu manam jaunajam videoklipam dziesmai ”НАША ВЕЧНАЯ ЛЮБОВЬ”.  Videoklips dziesmai ir filmēts Londonā 2017. gada jūlijā. Tā ir Raimonda Paula ”Mēmās dziesmas” krievu versija ar manu tekstu,” Skaties.lv atklāj Kiops.

Klipa prezentācijai sekoja vētrainas svinības ar Kiopa labākajām dziesmām un, protams, ”Pīlādžogas” spērienu.

”Uz ballīti bija ieradušies ļoti daudz cilvēku. Pie galdiņiem pat visiem nebija vietas, lielai daļai publikas nācās stāvēt kājām. Uz pasākumu bija atbraukuši pat mani fani no Aknīstes. Ballīti apmeklēja arī mans skandalozais draugs Ivo ar savu draudzeni.

Liekas, ka tagad tiešām cilvēki vairāk ir izslāpuši pēc publiskām ballītēm, nekā agrāk. Tas laiks, kad mēs visi dzīvojām bez pasākumiem, mums ir iemācījis vairāk novērtēt kopā būšanu ar draugiem,” spriež mākslinieks.

Ballīte ”Grīvas krogā” turpinājusies līdz pat tumsai. Mūziķis saka paldies visiem, kas bija atnākuši, kā arī publiski vēlas pateikties savai ”Kukainītei” jeb ”Grīvas kroga” saimniecei Dainai Laukmanei par laipno viesu uzņemšanu.

Lūk, arī klips, kam par godu šis viss pasākums!

”Jāpiemin arī tas, ka neviens vēl pilnībā nebija dzirdējis Paula ”Mēmās dziesmas” krievisko versiju. Tas ir kas jauns latviešu un krievu auditorijai,” ar dziesmu iepazīstina Kiops.