Reivs Rīgā ir dzīvs! Zināma “XEON” pasākumu sērijas noslēguma vieta

Pievienot komentāru
Reivs Rīgā ir dzīvs! Zināma “XEON” pasākumu sērijas noslēguma vieta
U. Party

Rīgas dinamiskākais un progresīvākais underground kultūras producentu kolektīvs “U.Party”, kura kontā jau ir vairāki veiksmīgi urbānās mākslas un elektroniskās mūzikas pasākumi Rīgā, organizē jaunu, aizraujošu reivu “XEON New Wavy”, kas notiks 18. maijā. Līdz šodienai nebija zināma lokācija, kur pasākums norisināsies, bet portāls Skaties.lv ar organizatora svētību ziņo, ka šīs piektdienas reiva būs VEF kvartālā, Ūnijas iela 8.

“Xeon New Wavy” pamatprogrammā paredzētas vairāk nekā 15 Latvijas dīdžeju/elektroniskās mūzikas producentu uzstāšanās uz 2 skatuvēm. Daudzi no vārdiem – Oriole (uzstāsies kā New Wavy atbalstošais DJ), LESSFUCC, CHRIS VADER, E:91, KENJI – plašākus komentārus neprasa. Tie ir producenti ar iespaidīgu darbu katalogu, kā arī ievērojamu sekotāju bāzi gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Papildus tam apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt arī “U.Party” rūpīgu atlasi piedzīvojušu jauno mākslinieku klāstu. Par tiem vairāk – pasākumā Facebook lapā.

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties, šeit!

Šoreiz pasākuma fokusā ir Latvijas jaunais, daudzsološais un pretrunīgais trap-hop kolektīvs “New Wavy,” kuru modernais un aktuālais skanējums, kā arī brīvi lietotā valoda kompozīcijās ir pamatīgi polarizējusi auditoriju.

Grupas iespaidīgo popularitāti guvušais hits ”Sporta Stundas”, kurš kopš 2017. gada novembra beigām skatīts vairāk nekā 700 000 reižu, savdabīgā, nihilistiskā veidā ieskicē sadzīves ainiņas jaunu cilvēku ikdienā Rīgā.