”Positivus” tiks ieskandināts ar ballīti Rīgā

Pievienot komentāru
”Positivus” tiks ieskandināts ar ballīti Rīgā
PUBLICITĀTES FOTO

Atgriežoties pie pārbaudītām vērtībām, festivāls ”Positivus” atdzīvina pre-party tradīciju. Pēc daudzu gadu pauzes trešdien, 17. jūlija vakarā, K.K. fon Stricka Villā festivāls tiks ieskandināts ar ballīti.

Lai noskaņotos vienam no lielākajiem šīs vasaras festivāliem, kā arī noķertu Salacgrīvas sajūtu, ieskaņas pasākuma apmeklētājus priecēs muzikāli priekšnesumi, vakara gaitā varēs iepazīsties ar Positivus’19 šī gada oficiālo T kreklu dizainu, iestiprināties ar šefpavāra Aldoņa Elkšņa piedāvāto street food, kā arī būs citi pārsteidzoši jaunumi.

Vakara galvenā priekšnesuma gods piešķirts alternatīvā šlāgera apvienībai ”Mazais Princis”, kura, cienot klausītājus, savu mūziku neizpilda, toties ar pietāti attiecas pret latviešu iemīļotajiem skaņdarbiem.

Organizatori atgādina, ka festivāls notiks 26. un 27. jūlijā. Biļetes šogad ir ievērojami pieejamākas un nopērkamas www.positivusfestival.com un ”Biļešu Serviss” tīklā.

Šogad festivālā: Disclosure Dj set, The 1975, Underworld, Royal Blood, Cut Copy, Elderbrook, Superorganism, Ivan Dorn, Daddy Was A Milkman, Ansis, Adam Naas, Husky Loops, Ewert and The Two Dragons, Emma – Jean Thackray, Very Cool People, Funk Therapy Collective, Kautkaili, The Coco’nuts, Bezgalībieši, Makree live un daudzi, daudzi citi.

“Positivus” festivāla 2019 biļešu cenas:

2 dienu biļete bez telts vietas – 65 eiro

2 biļete ar telts vietu –  73 eiro

1 dienas biļete – 40 eiro

VIP biļete – 250 eiro

2 dienu Grupas biļete (6 cilvēkiem) bez telts vietas – 325 eiro

2 dienu Grupas biļete (6 cilvēkiem) ar telts vietu – 365 eiro