”Positivus” programmu papildina ”Of Monsters And Men”

Pievienot komentāru
”Positivus” programmu papildina ”Of Monsters And Men”
PUBLICITĀTES FOTO

No Islandes indī mīluļiem līdz pasaules lielākajiem festivāliem. Grupa ”Of Monsters and Men” papildina ”Positivus” festivāla programmu, pievienojoties jau iepriekš izziņotajam A$AP Rocky. Grupa uzstāsies sestdienas, 18. jūlija, pēcpusdienā uz festivāla galvenās skatuves.

”Of Monsters and Men” 2011. gada debijas albums ”My Head Is An Animal” pieteica grupu lielākajām popmūzikas radio stacijām. Studijas ieraksts ieguva platīna statusu un populārā dziesma ”Little Talks” kļuva par īstu starptautisku grāvēju.

Dziesma ieguva ne tikai pieckārtējo platīna statusu no Amerikas Ierakstu Industrijas Asociācijas, bet arī kļuva par pirmo islandiešu grupas dziesmu, kas mūzikas platformā ”Spotify” tika straumēta vairāk nekā 1 miljardu reižu.

Grupas albums ”My Head Is An Animal” nopelnīja islandiešiem pasaules mūzikas kritiķu un klausītāju atzinību. Tas bija klausītākais albums Austrālijā, Islandē, Īrijā, kā arī ieņēma pirmo vietu ASV roka un alternatīvās mūzikas topā. Iecienītais albums ierindojās ”Billboard 200” klausītāko albumu topa 6. vietā, bija 3. vietā Apvienotajā Karalistē, kā arī viesojās labāko albumu ”Top 20” Eiropā un Kanādā.

Albuma vadošais singls ”Little Talks” nokļuva teju visu Eiropas valstu mūzikas topu desmitniekos, nonākot pirmajās vietās Īrijā un Islandē, kā arī triumfējot ASV alternatīvās mūzikas topa pirmajā vietā.

Grupas dziesmas ir iekļautas arī tādās globālās kino un seriālu sensācijās kā ”The Hunger Games”, ”The Walking Dead”, ”Jessica Jones” un citos. Grupa uzstājusies ”Coachella”, ”Lollapalooza”, ”Firefly” un citos augsta profila festivālos, kā arī iesildījusi grupas ”Florence + the Machine” arēnas koncerttūri.

Dinamiski attīstot savas muzikālās gaitas, grupa 2015. gadā izdeva savu otro studijas albumu ”Beneath The Skin”, kas ierindojās ”Billboard” mūzikas ”Top 200” 3. vietā un 2019. gadā laida klajā arī savu jaunāko albumu ”Fever Dream”, kas paspējis izpelnīties mūzikas kritiķu atzinību.

Festivāla otrās dienas galveno mākslinieku plānots izziņot 2020. gada janvārī.

Tikai līdz 31. decembrim festivāla mājaslapā positivusfestival.com, ”Biļešu servisa” kasēs un interneta vietnē bilesuserviss.lv biļetes uz nākamā gada ”Positivus” festivālu būs pieejamas par ”Early Bird” biļešu cenu. Divu dienu biļete bez telts vietas maksās 54 eiro, ar telts vietu – 62 eiro, vienas dienas biļete maksās 39 eiro. Biļešu cena mainīsies no 1. janvāra un pārējie biļešu veidi pārdošanā nonāks 2020. gadā.