Pliki pupi un seksa imitācija Vecrīgas sirdī! Kiops ar īpaši perversu šovu prezentē piecus gadus gaidīto ”Dziļāk vēl”

49 komentāri
Pliki pupi un seksa imitācija Vecrīgas sirdī! Kiops ar īpaši perversu šovu prezentē piecus gadus gaidīto ”Dziļāk vēl”
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Sestdienas, 14. oktobra, naktī klubā ”9. vilnis” norisinājās pasākums, kam līdzīga pašmāju šovbiznesā vēl nav bijis. Prezentējot piecus gadus tapušo ”Dziļāk vēl”, mūziķis Sandis Kiops bija sarūpējis svinības, kurām līdzīgas bieži negadās redzēt.

”Es parasti esmu tāds pieticīgs, un saku, ka šis ir niknākais klips, bet, būšu atklāts – domāju, ka visā pasaulē vēl nav radīts kas tāds kā ”Dziļāk vēl”,” sarunā ar Skaties.lv ar lepnumu savu lolojumu prezentē Kiops.

Atrādot tautai Klipu, Kiops uz skatuves sarīkoja īpaši neķītru šovu, kurā izpaudās kopā ar daiļu striptīza dejotāju, imitējot dažādas seksuālas darbības.

Lielajam vakaram Kiops bija nopietni gatavojies, un viņam ik uz soļa bija palīdzējusi mīļotā Daina. Kiopa līgava pasākumam bija sarūpējusi īpašu torti ar uzrakstu ”Dziļāk vēl”, savukārt pats Kiops šo zīmīgo uzrakstu bija izskuvis uz deniņiem.

Novērtēt piecu gadu ilgā darba galarezultātu bija ieradusies arī vietējo slavenību plejāde. Ballītē līksmoja un mūziķi ar paveikto sveica šovmenis Edgars Toretto, kolēģi no mūzikas lauciņa Edavārdi un ”Singapūras satīns”, kā arī ”tusiņu karalis” Ivo, kurš piedalījies arī klipā.

Un, protams, neskaitāmi fani, kuri steidza izmantot iespēju un tikt pie selfija ar pašu Kiopu. Prezentējis jauno gabalu, Kiops iepriecināja viesus ar koncertu, un kaislīgas dejas ”9.vilnī” nerima vēl ilgi pēc pusnakts.

Šobrīd mūziķis vēl atpūšas pēc muzicēšanas, bet pavisam drīz Skaties.lv rīcībā tiks nodots arī skandalozais klips.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl